Kategorie

Cutis Mini Derm, balsam łagodzący do ciała, od 1 dnia życia, 200 ml

Cena jednostkowa: 15,75 zł za 100 mililitrów

Cena
31,49 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Balsam łagodzący Cutis Mini Derm to emolient trzech generacji plus - aktywny emolient - stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji skóry dziecka już od pierwszych dni życia.
Formuła, bogata w składniki aktywne o udowodnionym działaniu dedykowana jest delikatnej i wrażliwej skórze, szczególnie skórze suchej, podrażnionej, alergicznej i atopowej.
Optymalna zawartość naturalnego oleju z konopi siewnych oraz ekstraktu z błękitnej stokrotki i nagietka lekarskiego (otrzymywanego poprzez macerację kwiatów w oleju słonecznikowym) oraz obecność bisabololu i alantoiny wspomagają w prawidłowym rozwoju, odżywiają oraz stanowią ochronę dla skóry zdrowej. W przypadku skóry suchej, podrażnionej, alergicznej i atopowej wyraźnie koją i łagodzą towarzyszące objawy, takie jak: suchość, szorstkość, napięcie, zaczerwienienie, swędzenie i pieczenie oraz zapobiegają ich nawrotom.

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Od pierwszych dni życia, do ciała, skóra zdrowa, delikatna i wrażliwa, skóra sucha, podrażniona, alergiczna, atopowa, z objawami egzemy.
 

Sposób użycia

Niewielką ilość balsamu rozprowadzić na oczyszczoną skórę. Zaleca się stosować po każdym myciu lub kąpieli.