CutisHelp Mimi, krem pod pieluszkę na odparzenia, od 1 dnia życia, 50ml

29,39 Cena brutto
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: DERMAPROFIL

CutisHelp Mimi, krem pod pieluszkę na odparzenia, od 1 dnia życia, 50ml - opis produktu

Wyjątkowy, hypoalergiczny krem do pielęgnacji skóry narażonej na częste powstawanie odparzeń. Przyczynia się do szybkiego złagodzenia dolegliwości i do regeneracji skóry przy odparzeniach pośladków i innych miejsc. Działa kojąco, zmniejszając podrażnienia i pieczenie bolesnych miejsc.
 
Dzięki wysokiej zawartości oleju z konopii siewnej powoduje szybkie ustąpienie stanu zapalnego, odżywia i nawilża skórę. Pozostawia na skórze warstwę ochronną o właściwościach hydrofobowych, która zmniejsza tarcie podrażnionych obszarów skóry. Stosowanie kremu podczas każdej zmiany pieluszki chroni skórę przed agresywnym działaniem moczu i kału. Zapewnia utrzymanie skóry w zdrowym stanie. Krem tworzy doskonały pudrowy film, chroniący podrażnione obszary skóry. 
 
Wskazania: do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry pupy, a także innych miejsc narażonych na częste powstawanie odparzeń i pieluszkowego zapalenia skóry. 
Do stosowania od 1. dnia życia.
 
Sposób użycia: krem należy stosować podczas każdej zmiany pieluszki. Na inne bolesne miejsca narażone na odparzenia, stosować 2-3 razy na dobę, o ile specjalista nie zaleci inaczej.
 
Główne składniki: naturalny olej z konopi siewnych (cannabis sativa oil), tlenek cynku, bisabolol, pantenol, alantoina, gliceryna, lanolina.
 
Nie zawiera środków zapachowych, drażniących konserwantów, barwników, substancji uzależniających i halucynogennych.
 
 
 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: