CZTERY PORY ROKU, serum do rzęs regeneracyjne Widelash, 2ml

ostatnia cena sprzedaży
9,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 494,50 zł za 100 ml
Sprawdź podobne
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: CZTERY PORY ROKU

CZTERY PORY ROKU, serum do rzęs regeneracyjne Widelash, 2ml - opis produktu

Regeneracyjne serum do rzęs dzięki zawartości opatentowanego związku Widelash kolosalnie wydłuża rzęsy i zwiększa ich objętość. Sprawia, że rzęsy staja się gęstsze i mocniejsze, a efekty działania widoczne są już po 15 dniach regularnego stosowania. Dodatkowo preparat został wzbogacony ekstraktem z aloesu oraz witaminą E, które wynikają we włókna włosków regenerując, nawilżając oraz wzmacniając rzęsy. Serum jednocześnie wzmacnia cebulki włosków i efektywnie ogranicza ich wypadanie.
 
Wskazania: do codziennej pielęgnacji rzęs w celu poprawy ich wyglądu i kondycji. Preparat może być stosowany przez osoby mające oczy wrażliwe i podatne na podrażnienie, w tym również przez osoby noszące: okulary, szkła kontaktowe.
 
Sposób użycia: przed zastosowaniem preparatu należy dokładnie zmyć makijaż. Przekręcać końcówkę pisaka w miejscu oznaczonym strzałką do momentu aż pojawi się serum. Za pomocą aplikatora nanieść serum na skórę powiek u nasady rzęs i na długość rzęs do strony powiek. Unikać kontaktu ze spojówką oka. Stosować systematycznie co wieczór, przed snem.
 
Składniki aktywne: ekstrakt z aloesu i witamina E.
 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: