Datong, spray przeciw chrapaniu do gardła, 22ml

Datong, spray przeciw chrapaniu do gardła, 22ml

Cena: 46,99 zł

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: GAMMA

Datong, spray przeciw chrapaniu do gardła, 22ml - opis produktu

Spray likwiduje lub znacznie redukuje chrapanie poprzez nawilżanie zazwyczaj suchej u osób chrapiących błony śluzowej gardła i podniebienia powodującej wibracje tkanek miękkich podniebienia i gardła słyszanych jako chrapanie. Przywraca warunki prawidłowej wilgotności w obrębie gardła, co likwiduje towarzyszące chrapaniu wzmożone opory dla powietrza przepływającego przez górne drogi oddechowe i usuwa częste po przebudzeniu uczucie suchości i ból gardła. Poprawia jakość oddychania i komfort snu.

Zastosowanie: usuwanie lub znaczne zmniejszenie natężenia i częstotliwości chrapania u osób śpiących w szkodliwych dla zdrowia warunkach, powodujących patologiczne wysychanie śluzówki (pomieszczenia klimatyzowane, nadmiernie suche i o zbyt wysokiej temperaturze), a także w licznych przypadkach, w których nie udaje się ustalić wyraźnej przyczyny chrapania. W przeciwnym razie zastosować go ponownie.

Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć. Stosować przed snem do gardła po 4-5 dawek (jedno naciśnięcie aplikatora powoduje wyrzut jednej dawki preparatu). W celu łatwiejszego dotarcia wyrobu do tylnej ściany gardła i podniebienia miękkiego należy skierować aplikator nieco poniżej podniebienia. Nie pić i nie jeść po podaniu preparatu.

Składniki: dioscorea opposita, zingiber officinale, glycerin, methylparaben, propylparaben, sodium benzoate, sodium chloride, purified water. Preparat może zawierać do 1,5% alkoholu etylowego.

Ważne wskazówki:
Preparat może zawierać do 1,5% alkoholu etylowego.
Przechowywać w temperaturze do 25 stopni Celsjusza w miejscu niedostępnym dla dzieci.
W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem preparatu należy zasięgnąć porady lekarza.
Spożycie alkoholu mniejsza skuteczność preparatu.

Wytwórca:
Gamma I,
ul. Armii Krajowej 22/4,
81-870 Sopot.