DAX Perfecta Epilady, wosk do depilacji twarzy i miejsc wrażliwych, 12 sztuk

DAX Perfecta Epilady, wosk do depilacji twarzy i miejsc wrażliwych, 12 sztuk

Cena: 9,09 zł

Cena jednostkowa: 0,76 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: DAX
Grupa: Perfecta

DAX Perfecta Epilady, wosk do depilacji twarzy i miejsc wrażliwych, 12 sztuk - opis produktu

Precyzyjna i prosta depilacja twarzy oraz miejsc wrażliwych (pachy, bikini) za pomocą plastrów z woskiem w 4 prostych krokach. Elastyczna struktura produktu oraz wyjątkowa, nowa formuła umożliwiająca łatwe rozdzielanie bez potrzeby pocierania i rozgrzewania w dłoniach. Pozwala na dokładne wydepilowanie małych i delikatnych obszarów skóry. Specjalna formuła dedykowana do miejsc wrażliwych, aby zminimalizować ryzyko podrażnień. Wzbogacone kwiatem lotosu, dają długotrwały efekt gładkiej skóry, jednocześnie ją pielęgnując. Plastry są skuteczne również na krótkich, nawet 2 mm włoskach. Depilacja woskiem osłabia włoski i sprawia, że wolniej odrastają. Po zabiegu skóra pozostaje aksamitnie gładka, aż do 4 tygodni. Dołączone chusteczki po depilacji nasączone oliwką z aloesem usuwają pozostałości wosku oraz łagodzą podrażnienia.

Wskazania: depilacja skóry twarzy. Dedykowany do skóry wrażliwej.

Sposób użycia: delikatnie rozdziel plastry na dwie części - oba przeznaczone są do użycia. Dokładnie przyklej plaster do skóry, którą chcesz wydepilować, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Dociśnij plaster i wygładź go dłonią. Oderwij plaster energicznym ruchem przeciwnym do kierunku, w którym rosną włosy. Po zakończeniu zabiegu przetrzyj depilowaną skórę chusteczką dołączoną do plastrów lub oliwką kosmetyczną.

Główne składniki: wosk w plastrach: olej z nasion bawełny, wyciąg z kwiatu lotosu. Chusteczka: ekstrakt z aloesu, olej sojowy.