DAX Yoskine Classic 60+, Pro Collagen, krem na dzień, cera sucha, 50ml

DAX Yoskine Classic 60+, Pro Collagen, krem na dzień, cera sucha, 50ml

Cena: 49,99 zł

Cena jednostkowa: 99,98 zł za 100 ml
Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: DAX
Grupa: Yoskine

DAX Yoskine Classic 60+, Pro Collagen, krem na dzień, cera sucha, 50ml - opis produktu

Ekskluzywny krem przeciw głębokim zmarszczkom. Aktywator Genów Młodości pobudza aktywność genów i przywraca skórze zdolność produkcji białek SIRT-1, które wydłużają życie komórek oraz zapobiegają starzeniu i sztywnieniu włókien kolagenu. Skutkuje to spektakularnym odrodzeniem skóry i wypełnieniem aż do 39% wszystkich, nawet bardzo głębokich i wyraźnych zmarszczek. Kwas ferulowy zamknięty w specjalnych nośnikach - cytowektorach przedostaje się do głębszych warstw skóry i hamuje procesy pigmentacyjne tzw. melanogenezę. Dzięki temu stopniowo zanika większość przebarwień i plam, a koloryt skóry ulega wyraźnemu wyrównaniu. Nowoczesne filtry UVA/UVB o faktorze 10 chronią skórę przed przyspieszonym starzeniem na skutek promieniowania słonecznego. Dzięki silikonowej siateczce wypełniającej zmarszczki (3D) efekt gładkości i jedwabistości cery jest widoczny i odczuwalny od razu po zastosowaniu.

Wskazania: głębokie zmarszczki, bruzdy, plamy i przebarwienia; cera sucha; dla kobiet po 60. roku życia, do stosowania na dzień.

Sposób użycia: codziennie rano nakładać preparat na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie krem na noc z serii Yoskine Classic 60+.

Składniki aktywne: Aktywator Genów Młodości, kwas ferulowy, filty UVA/UVB.