Kategorie
Ostatnie sztuki
DECLARE Caviarperfection, serum kawiorowe, przeciwzmarszczkowe, 50ml
Ostatnie sztuki

DECLARE Caviarperfection, serum kawiorowe, przeciwzmarszczkowe, 50ml

225,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 451,98 zł za 100 ml

DECLARE Caviarperfection, serum kawiorowe, przeciwzmarszczkowe, 50ml - opis produktu

Uzupełnia codzienną pielęgnację i pozwala skórze poczuć dotknięcie prawdziwego luksusu – skóra wygląda pięknie  i odzyskuje blask. Kompozycja wysoce aktywnych składników wraz z luksusowym ekstraktem z kawioru działa wygładzająco na głębokie zmarszczki, linie wypełniane są od wewnątrz, zwiększa się elastyczność i objętość skóry.  Jednocześnie skórę wypełniają odświeżające składniki nawilżające, redukując widoczne, drobne linie i miejscowe zwiotczenia.  Serum z unikalnym src-complex skutecznie walczy z oznakami zestresowania i podrażnienia skóry.  Dla uzyskania naprężonej i odżywionej skóry z młodzieńczym, świeżym kolorytem.
 
Wskazania: skóra dojrzała. 
 
Sposób użycia: rano/wieczorem, po oczyszczeniu twarzy, pod zazwyczaj używane produkty pielęgnacyjne. Dozowanie: przekręcić nakrętkę o około pół obrotu w stronę przeciwną do ruchu wskazówek zegara. Mechanizm dozownika wysunie się do góry i pobierze serum. Dokończyć obrót nakrętki w celu otwarcia butelki. Nacisnąć górę nakrętki, aby nałożyć preparat na skórę.
 
Główne składniki: bekstrakt z kawioru, kompleks przeciwzmarszczkowy (Toniskin), ekstrakt Kombuchka, kwas hialuronowy, src-complex.