DELIA Cameleo Men, reduktor siwizny do brody, wąsików i baków, 1.0 black

ostatnia cena sprzedaży
19,99 Cena brutto
Sprawdź podobne
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: DELIA

DELIA Cameleo Men, reduktor siwizny do brody, wąsików i baków, 1.0 black - opis produktu

Specjalistyczny preparat dla mężczyzn przeznaczony do samodzielnej koloryzacji brody, wąsów i baków skutecznie niweluje siwe włosy zarostu. Skutecznie redukuje siwe włosy, podkreślając naturalny koloru zarostu. Opatentowana technologia hybrydowa błyskawiczne działanie w 5 minut, bez sztucznych refleksów w odcieniach czerwieni. Efekt utrzymuje się do momentu odrastania siwych włosów.
 
Opakowanie zawiera:
- butelkę z aktywatorem, 30ml,
- tubę z kremem koloryzującym, 30ml,
- parę rękawiczek ochronnych
- instrukcję użycia.
 
Wskazania: farba dla mężczyzn do brody i wąsów.
 
Sposób użycia: odkręcić tubkę z farbą oraz korek butelki z aktywatorem. Wycisnąć całą zawartość tubki z kremem do butelki z aktywatorem. Zakręcić mocno korek butelki i energicznie potrząsać 1-2 minuty do uzyskania jednorodnego kremu. Mieszankę nakładać niezwłocznie po jej przygotowaniu. 
 
Przygotowany krem wyciskać z butelki małymi porcjami i rozprowadzać palcami wcierając równomiernie w suche, nie umyte włosy. W przypadku gdy włosy są bardzo przetłuszczone należy je umyć szamponem i lekko podsuszyć suszarką. Aby krem był równomiernie rozprowadzony na zakończenie przetłuszczone należy przeczesać włosy na całej długości.
 
Pozostawić mieszankę na włosach: 5 minut - dla tonowania siwych włosów, 10 minut - dla krycia siwych włosów. Odmierzanie czasu należy zacząć dopiero po całkowitym nałożeniu mieszanki. Po upływie odpowiedniego czasu produktu dokładnie spłukać i umyć włosy szampon.
 
Nie zawiera amoniaku, PPD, parabenów.
 
 
 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: