DELIA Cameleo, ziołowy krem koloryzujący Henna Ziołowa, nr 3.0, odcień ciemny brąz, 75g

DELIA Cameleo, ziołowy krem koloryzujący Henna Ziołowa, nr 3.0, odcień ciemny brąz, 75g

8,79 Cena brutto
Cena jednostkowa: 11,72 zł za 100 g
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: DELIA

Grupa: Henna

DELIA Cameleo, ziołowy krem koloryzujący Henna Ziołowa, nr 3.0, odcień ciemny brąz, 75g - opis produktu

Henna ziołowa Cameleo na bazie naturalnej chny to krem koloryzujący bez amoniaku i utleniaczy, gwarantujący ładną koloryzację włosów bez ingerencji w ich naturalną strukturę.

Innowacyjna formuła łączy naturalną indyjską chnę (Lawsomia inermis), wyselekcjonowane barwniki drogocenny olej marokański, dzięki czemu w delikatny sposób nadaje włosom odpowiedni kolor.

Zapewnia nie tylko intensywne odcienie, ale dzięki kondycjonującym składnikom sprawia, ze włosy są bardziej odżywione, miękkie, odzyskują blask i zdrowy wygląd. Henna ziołowa idealnie nadaje się do farbowania włosów "ton w ton" - bez radykalnych zmian koloru. Szczególnie polecana jest dla osób które rozpoczynają farbowanie lub które preferują naturalną, zdrową koloryzację.

Wskazania: koloryzacja włosów.

Sposób użycia: zawartość tuby nanieść na umyte i lekko przesuszone włosy. Równomiernie rozprowadzić i pozostawić na 30 minut. Przedłużenie czasu spowoduje pogłębienie koloru. Po farbowaniu zmyć pozostałości kremu z czoła, uszu i szyi, a następnie dokładnie spłukać włosy ciepłą wodą.

Składniki aktywne: indyjska chna, olej marokański.

0% amoniaku i utleniaczy.