DELIA Cameleo, ziołowy krem koloryzujący Henna Ziołowa, nr 3.3, odcień czekoladowy brąz, 75g

DELIA Cameleo, ziołowy krem koloryzujący Henna Ziołowa, nr 3.3, odcień czekoladowy brąz, 75g

Cena: 8,99 zł

Cena jednostkowa: 11,99 zł za 100 g
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: DELIA
Grupa: Henna

DELIA Cameleo, ziołowy krem koloryzujący Henna Ziołowa, nr 3.3, odcień czekoladowy brąz, 75g - opis produktu

Henna ziołowa Cameleo na bazie naturalnej chny to krem koloryzujący bez amoniaku i utleniaczy, gwarantujący ładną koloryzację włosów bez ingerencji w ich naturalną strukturę.

Innowacyjna formuła łączy naturalną indyjską chnę (Lawsomia inermis), wyselekcjonowane barwniki drogocenny olej marokański, dzięki czemu w delikatny sposób nadaje włosom odpowiedni kolor.

Zapewnia nie tylko intensywne odcienie, ale dzięki kondycjonującym składnikom sprawia, ze włosy są bardziej odżywione, miękkie, odzyskują blask i zdrowy wygląd. Henna ziołowa idealnie nadaje się do farbowania włosów "ton w ton" - bez radykalnych zmian koloru. Szczególnie polecana jest dla osób które rozpoczynają farbowanie lub które preferują naturalną, zdrową koloryzację.

Wskazania: koloryzacja włosów.

Sposób użycia: zawartość tuby nanieść na umyte i lekko przesuszone włosy. Równomiernie rozprowadzić i pozostawić na 30 minut. Przedłużenie czasu spowoduje pogłębienie koloru. Po farbowaniu zmyć pozostałości kremu z czoła, uszu i szyi, a następnie dokładnie spłukać włosy ciepłą wodą.

Składniki aktywne: indyjska chna, olej marokański.

0% amoniaku i utleniaczy.