DELIA Hyaluron Fusion 60+, przeciwzmarszczkowy krem koncentrat do twarzy, wypełniający, 50ml

14,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 29,78 zł za 100 ml
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: DELIA

DELIA Hyaluron Fusion 60+, przeciwzmarszczkowy krem koncentrat do twarzy, wypełniający, 50ml - opis produktu

Hyaluron Fusion-Double Mimetic Technology to nowa generacja kosmetyków opracowana w naszych laboratoriach. Wykorzystuje dwa rodzaje cząsteczek kwasu hialuronowego, które zapewniają komplementarne działanie przeciwzmarszczkowe. Całość tworzy bogatą formułę biomimetyczną, która skutecznie naśladuje naturalne procesy naprawcze zachodzące w skórze i gwarantuje widoczne efekty odmładzające.
 
Zawarty w składzie kwas hialuronowy wysokocząsteczkowy nawilża głębsze warstwy naskórka. Kwas hialuronowy niskocząsteczkowy dziala nawilżająco i wygładzająco na powierzchni skóry, tworząc na niej mikrosiateczkę napinającą. Dura Quench to inteligentna substancja nawilżająca. Molekularne peptydy z werbeny posiadają działanie multiodmładzające. Hydromanil to innowacyjne mikrogąbeczki nawilżające. Kolagen poprawia jędrność i sprężystość oraz wpływa na odnowę komórek skóry. 
 
Wskazania: przeciwzmarszczkowa pielęgnacja twarzy, dla kobiet po 60 roku życia, do stosowania na dzień i na noc.
 
Sposób uzycia: nanieś na oczyszczoną skórą twarzy, szyi i dekoltu.
 
Składniki aktywne: kwas hialuronowy wysokocząsteczkowy, kwas hialuronowy niskocząsteczkowy, Dura Quench, molekularne peptydy z werbeny, hydromanil, kolagen.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: