Depresanum, 60 tabletek

Depresanum, 60 tabletek

26,79 Cena brutto
Cena jednostkowa: 4,47 zł za 10 tabletek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: NOVASCON

Grupa: Depresanum

Depresanum, 60 tabletek - opis produktu

Preparat Depresanum zawiera innowacyjne, starannie wyselekcjonowane składniki, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymanie dobrego samopoczucia. Ekstrakt z kwiatu szafranu wpływa na stężenie serotoniny oraz dopaminy, które mają ważne znaczenie w utrzymaniu pogodnego nastroju. Tryptofan bierze udział w powstawaniu serotoniny, ważnego czynnika w  zachowaniu pozytywnego samopoczucia. Witamina B6 wspomaga właściwe funkcjonowanie układu nerwowego oraz wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych.Kwas foliowy przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, dzięki czemu wspiera utrzymanie dobrego samopoczucia.
 
Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.
 
Zalecane spożycie: dorośli 1 tabletka powlekana 2 razy dziennie podczas posiłku, najlepiej rano i wieczorem. 
 
Składniki: inozytol, L-tryptofan, ekstrakt z kwiatu szafranu, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), substancje wypełniające - celuloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana i sorbitol, substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu i kwasy tłuszczowe, substancje glazurujące - hydroksypropylometyloceluloza, glikol polietylenowy, poliwinylopirolidon i guma arabska, barwniki - dwutlenek tytanu oraz tlenki i wodorotlenki żelaza.
 
2 tabletki zawierają: 200mg inozytolu, 200mg L-tryptofanu, 30mg ekstraktu z kwiatu szafranu, 420mcg witaminy B6  (30%)*, 200mcg kwasu foliowego (100%)*.
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.
 
Przeciwwskazania: kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.
Żaden ze składników preparatu nie posiada właściwości fotouczulających.
 
Producent:
Novasco Pharmaceticals Sp. z o.o
Al.Jana Pawła II,
Warszawa 00-175