Kategorie

Dermena Hair Care, kuracja hamująca wypadanie włosów, 5 ml x 15 ampułek

Cena jednostkowa: 3,60 zł za 1 sztukę

Cena
53,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Regularne stosowanie kuracji w ampułkach korzystnie wpływa na stan skóry głowy i wzmocnienie włosów: hamuje wypadanie włosów, stymuluje odrastanie włosów, działa wzmacniająco i regenerująco na włosy, poprawia wygląd i kondycję włosów; sprawia, że włosy są gęstsze, nawilżone i mocniejsze; reguluje pracę gruczołów łojowych; posiada lekką formułę, nie obciąża włosów; nie skleja włosów i nie utrudnia ich układania.

Zastosowanie

Nasilone stany okresowego i przewlekłego wypadania włosów u kobiet; przerzedzanie się włosów, również o podłożu androgenowym; włosy osłabione i nadmiernie wypadające; włosy ze skłonnością do przetłuszczania się.

Sposób użycia

Stosuj codziennie jedną ampułkę kuracji Dermena przez okres min. 3 miesięcy. Preparat stosować rano lub wieczorem na włosy suche lub wilgotne. Otworzyć ampułkę, nałożyć na nią aplikator i nanieść równomiernie zawartość ampułki na skórę głowy. Zwrócić szczególną uwagę na miejsca, gdzie najbardziej widoczna jest utrata włosów. Następnie opuszkami palców delikatnie wmasować preparat okrężnymi ruchami w skórę głowy. Przeczesać włosy i układać jak zwykle. Nie spłukiwać.

Dodatkowe informacje

Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. 
Unikać kontaktu z oczami. 
W przypadku dostania się preparatu do oczu przemyć je wodą.