Kategorie

Dermena Hair Care, lotion hamujący wypadanie włosów, 150 ml

Cena jednostkowa: 19,33 zł za 100 mililitrów

Cena
28,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Lotion dermena powstał z myślą o pielęgnacji włosów i skóry głowy u kobiet obserwujących u siebie przerzedzanie się i nadmierne wypadanie włosów o różnym podłożu. Produkt przeznaczony jest do miejscowego stosowania na skórę głowy. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym (molekuła REGEN7, multikompleks aktywny H-VIT) hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich odrastanie. Działa kojąco na skórę głowy i chroni przed powstawaniem podrażnień. Lotion reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejszając przetłuszczanie się włosów. Zawiera wyciągi roślinne o działaniu regenerującym i ochronnym. Sprawia, że włosy stają się gęstsze, wyraźnie nawilżone, odżywione i mocniejsze. Lekka, nieobciążająca włosów formuła powoduje szybkie wchłanianie preparatu. Lotion dermena nie skleja i nie przetłuszcza włosów, nie utrudnia również ich układania. Po  jego zastosowaniu włosy stają się przyjemne w dotyku. Butelka z atomizerem zapewnia łatwość i komfort użycia preparatu.

Zastosowanie

Do stosowania w przypadku okresowego i przewlekłego wypadania włosów u kobiet, przerzedzania się włosów, również o podłożu androgenowym, włosów zniszczonych, osłabionych i nadmiernie wypadających, włosów ze skłonnością do przetłuszczania się.

Sposób użycia

Najlepsze efekty osiąga się, stosując lotion dermena dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Stosować na włosy wilgotne (po umyciu wybranym szamponem z linii dermena) lub suche. Równomiernie spryskać preparatem skórę głowy (5-7 rozpyleń). Szczególną uwagę należy zwrócić na miejsca powstawania zakoli i przerzedzania się włosów. Następnie opuszkami palców delikatnie wmasować preparat okrężnymi ruchami w skórę głowy. Masaż pobudza dodatkowo krążenie i ułatwia wchłanianie substancji aktywnych. Przeczesać włosy i układać jak zwykle. Nie spłukiwać. Nie rozpylać preparatu w kierunku oczu. W przypadku dostania się do oczu przemyć je wodą. Lotion dermena może być stosowany w sposób ciągły.