Kategorie

Dermena Regenail, odżywcze serum do paznokci, 7 ml

Cena jednostkowa: 169,86 zł za 100 mililitrów

Cena
11,89 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Odżywcze serum do paznokci dermena regenail to specjalistyczny produkt pielęgnacyjny oparty na aktywnym kompleksie olejków naturalnych (Natural Oil Complex) z : mirry, bawełnianego, migdałowego, canola, z kiełków pszenicy. Kompleks ten został również wzbogacony witaminowym kompleksem naprawczym (witaminą A, E, F i C) oraz lecytyną. Wyjątkowy skład produktu zapewnia kompleksową pielęgnację i ochronę płytki paznokcia oraz otaczającego go naskórka. Produkt wzmacnia i regeneruje płytkę paznokcia, zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się paznokci, przywraca paznokciom zdrowy wygląd, intensywnie nawilża, natłuszcza i zmiękcza suche i popękane skórki wokół paznokci, ma właściwości odżywcze, zwiększa połysk i wygładza powierzchnię paznokci, kompleksowo pielęgnuje i chroni paznokcie oraz otaczający je naskórek, posiada przyjemny owocowy zapach, łatwo nakłada się na paznokcie, szybko się wchłania.

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie,zniszczone i wymagające regeneracji paznokcie oraz suche i popękane skórki wokół paznokci.

Sposób użycia

Serum stosować 1– 2 razy dziennie na umytą i osuszoną powierzchnię paznokcia oraz otaczające paznokieć skórki. Tuba z pędzelkiem umożliwia łatwe i precyzyjne nałożenie preparatu. Po aplikacji delikatnie wmasować serum i pozostawić do wchłonięcia. Produkt może być stosowany w sposób ciągły.

Cechy produktu