DERMENA Repair, szampon do włosów suchych i zniszczonych, 200ml

DERMENA Repair, szampon do włosów suchych i zniszczonych, 200ml

Cena: 17,59 zł

Cena jednostkowa: 8,80 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: PHARMENA
Grupa: Dermena

DERMENA Repair, szampon do włosów suchych i zniszczonych, 200ml - opis produktu

Szampon dermena repair został stworzony z myślą o nadmiernie wypadających włosach suchych i zniszczonych, wymagających intensywnego odżywienia i regeneracji. Specjalnie opracowana formuła szamponu łączy doskonałe właściwości myjące i naprawcze z działaniem hamującym wypadanie włosów i stymulującym proces ich wzrostu. Szampon dermena repair stanowi intensywną kurację, która wzmacnia, nawilża i regeneruje włosy. Zmniejsza przy tym ich łamliwość i zabezpiecza przed rozdwajaniem się końcówek. Zawarte w szamponie naturalne polisacharydy wnikają we włosy, odżywiając i odbudowując je od wewnątrz oraz chroniąc przed wysuszeniem i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Sprawiają, że włosy odzyskują miękkość i blask. Szampon wygładza powierzchnię włosów, ułatwia ich rozczesywanie i układanie.
 
Wskazania: pielęgnacja osłabionych i nadmiernie wypadających włosów, regeneracja i wzmocnienie włosów suchych i zniszczonych, łagodzenie podrażnień skóry głowy, produkt pielęgnacyjny polecany po zakończonej chemioterapii.
 
Sposób użycia: najlepsze efekty osiąga się, stosując szampon dermena repair w standardowym, codziennym (lub co drugi dzień) zabiegu mycia włosów. Szampon należy nanieść na mokre włosy i starannie masować do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłukać. Szampon może być używany w sposób ciągły.
 
Główne składniki: molekuła REGEN7.