DermoFuture, kuracja liftingująca i modelująca biust, 2x12ml

4,79 Cena brutto
Ilość
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: DERMOFUTURE

Opis produktu

Peeling modelujący biust w swoim składzie zawiera Kompleks BREASTVOL, który korzystnie wpływa na rozmiar biustu. Mieści w sobie diosgeninę i trygonelinę, które ujędrniają skórę i stymulują metabolizm komórek. Wykazuje właściwości ujędrniające, stabilizuje tkankę łączną, wygładza oraz stymuluje regenerację komórek, odżywia, wspomaga produkcję kolagenu, wzmacnia strukturę skóry piersi, zapobiega powstawaniu rozstępów, ma silny efekt liftingu, pomaga przywrócić kształt piersi. Skutecznie, lecz bez podrażnień złuszcza martwy naskórek. Oczyszcza i stymuluje regenerację. Kolagen i elastyna przeciwdziałają wiotczeniu piersi. Skóra jest świeższa, lepiej ukrwiona, dzięki czemu ułatwiona zostaje penetracja przez substancje aktywne.

Maska liftingująca i podnosząca biust to innowacyjna formuła o natychmiastowym działaniu liftingującym, podnosi i podkreśla ponętny kształt biustu. Przełomowa technologia podnoszenia i wypełniania biustu, bez użycia skalpela. Kompleks 3D-Lift zawarty w produkcie ujędrnia i podnosi piersi. Kosmetyk daje efekty widoczne gołym okiem. Jej najważniejszy składnik aktywny to zestaw składników FRIMBUST, stanowiący aż 1/5 składu. Efekt działania maski widać już po 5 minutach, ponieważ FRIMBUST od razu po użyciu tworzy na skórze niewidzialną siatkę napinającą, która podtrzymuje, napręża i ujędrnia biust, tworząc efekt push-up.

Wskazania: pielęgnacja biustu; utrata objętości biustu, obniżona jędrność i elastyczność skóry biustu i dekoltu.

Sposób użycia: na wilgotną skórę nakładamy peeling modelujący, delikatnie masujemy i spłukujemy woda. Następnie lekko wmasowujemy maskę lifitingującą w skórę biustu i dekoltu. Nadmiar zostawiamy do wchłonięcia.

Składniki aktywne:
- peeling modelujący biust: komplek Breastvol, diosgenina, trygonelina, kolagen, elastyna;
- maska liftingująca i podnosząca biust: kompleks 3D-lift, FRIMBUST.

Opakowanie zawiera:
- peeling modelujący biust: 12ml,
- maska liftingująca i podnosząca biust: 12ml.