ZZZ DermoFuture, płyn micelarny + intensywna kuracja + żel łagodzący + urządzenie mezoroller

ostatnia cena sprzedaży
113,99 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: DERMOFUTURE

ZZZ DermoFuture, płyn micelarny + intensywna kuracja + żel łagodzący + urządzenie mezoroller - opis produktu

Zestaw do zabiegu odmładzająco-regenerującego z mezorollerem zawiera:

Dermofuture, płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu 150ml:

Płyn o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny jest to roztwór wodny zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik i nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.

Wskazania: do mycia i demakijażu twarzy.

Sposób użycia: nanieść odpowiednią ilość preparatu na płatek kosmetyczny, zmywać twarz okrężnymi ruchami.

Składniki aktywne: cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, micele estrów kwasów tłuszczowych.
 
Dermofuture, intensywna kuracja do twarzy z nanopeptydami i komórkami macierzystymi, 20 ml:

Serum z nanopeptydami i komórkami macierzystymi o silnym działaniu przeciwstarzeniowym. Rewitalizuje komórki skóry, pobudzając procesy regeneracji i odbudowy. Podnosi poziom nawilżenia. Odżywia skórę i wzmacnia jej funkcje metaboliczne. Redukuje zmarszczki i wpływa na większą sprężystość i jędrność skóry, napinając ją i ujędrniając. Produkt przeznaczony do cery dojrzałej, pozbawionej elastyczności, zwiotczałej.

Serum uelastycznia i napina skórę oraz zwiększa jej gęstość, rewitalizuje komórki skóry, nawilża i odżywia skórę, zmniejsza głębokość zmarszczek, intensyfikuje procesy regeneracji skóry,  wzmacnia funkcje metaboliczne skóry.

Wskazania: do cery dojrzałej, pozbawionej elastyczności, zwiotczałej.

Sposób użycia: nanieść odpowiednią ilość preparatu na twarz, rozprowadzić okrężnymi ruchami, delikatnie masując. Używać do kuracji z mezorollerem.

Składniki aktywne: nanopeptydy, komórki macierzyste.
 
Dermofuture, żel łagodzący Aqua:

Żel łagodzący sprawia, że skóra staje się gładka i maksymalnie nawilżona, a podrażnienia znikają. Zawiera ekstrakt z aloesu i nagietka, o działaniu łagodzącym i antyseptycznym.

Sposób użycia: nanieść odpowiednią ilość preparatu na twarz, rozprowadzić okrężnymi ruchami, delikatnie masując.

Składniki aktywne: ekstrakt z aloesu i nagietka.
 
Dermofuture, Urządzenie mezoroller do mezoterapii mikroigłowej:

Jest to urządzenie w kształcie ruchomego wałeczka z cienkimi mikroigłami, które służą do mikronakłuwania skóry. To najnowsza technologia, opracowana, aby zmusić skórę do samodzielnej, bardzo intensywnej odnowy i regeneracji poprzez naturalną indukcję kolagenu. Efektem działania mezorollera są mikrokanaliki w warstwie rogowej naskórka, które umożliwiają wniknięcie substancji aktywnych w głąb skóry. Skutkuje to widoczną redukcją zmarszczek oraz zapobiega powstawaniu nowych. W efekcie uzyskujemy długotrwałe wzmocnienie zarówno skóry właściwej, jak i naskórka.

Produkty do 4-etapowej mezoterapii z nanopeptydami i komórkami macierzystymi to zestaw profesjonalnych preparatów opartych na formule stosowanej w gabinetach kosmetycznych, umożliwiających przeprowadzenie zabiegu w domu. Dzięki zawartości cenionych składników aktywnych używanych w profesjonalnych zabiegach gabinetowych – nanopeptydów i komórek macierzystych spektakularne rezultaty widoczne są natychmiast, już po pierwszym zastosowaniu.

Wskazania: cera odwodniona, sucha, wymagająca głębokiego nawilżenia i odżywienia, cera dojrzała, niedobory składników odżywczych związanych ze starzeniem się skóry i zmęczeniem.

Sposób użycia: przed każdym zabiegiem i po jego zakończeniu na 5-10 sekund zanurzamy mezoroller w roztworze do sterylizacji narzędzi lub w 98-procentowym roztworze alkoholu.

Produkt przeznaczony tylko dla jednej osoby ! Urządzenie do użycia indywidualnego! Zakazuje się stosowania mezorollera na skórze podrażnionej lub zainfekowanej: przy infekcjach grzybiczych i wirusowych, ropnych zapaleniach skóry, egzemie, łuszczycy, na otwartych powierzchniach uszkodzonych i każdego rodzaju nowotworach (brodawki, duże pieprzyki itp.). Nadmierny nacisk na mezoroller może wywołać niepożądane skutki.

Uwaga! Nie używać środków złuszczających, jak peeling, lub w ciągu tygodnia przy stosowaniu mezorollera, po użyciu nie stosować żadnych środków drażniących skórę. Nie stosować na podrażnioną skórę, trądzik, skaleczenia, uszkodzenia skory itd. Jeśli nie masz pewności co do stanu swojej skóry, skonsultuj się z dermatologiem. W razie wystąpienia reakcji alergicznej należy natychmiast przerwać stosowanie.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: