DErmoFuture Women DF5, kuracja przyspieszająca wzrost i zapobiegająca wypadaniu włosów, 30 ml

DErmoFuture Women DF5, kuracja przyspieszająca wzrost i zapobiegająca wypadaniu włosów, 30 ml

Cena: 18,99 zł

Cena jednostkowa: 63,30 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: TENEX

DErmoFuture Women DF5, kuracja przyspieszająca wzrost i zapobiegająca wypadaniu włosów, 30 ml - opis produktu

Kuracja przeciw wypadaniu włosów DF5 women to specjalistyczny innowacyjny preparat do włosów osłabionych, zniszczonych i wypadających. Specjalnie opracowana receptura nowej generacji łączy w sobie kompleks składników aktywnych rapidityNEW-5His przyspieszającym wzrost włosa, zapewniający wielopoziomowe działanie i eliminujący główne przyczyny wypadania włosów. Kuracja zwiększa przenikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego, co stymuluje szybszy wzrost włosa. Pobudza włosy do wzrostu i dotlenia skórę głowy. Cebulka włosowa i zakotwiczenie są znacznie wzmocnione.
 
Produkt odżywia cebulki włosowe i przyspiesza ich wzrost. Sprawia, że włosy są mocniejsze i grubsze, przez co zwiększa się ich objętość. Skutecznie hamuje wypadanie włosów. Dzięki wzmocnieniu cebulek włosa silniej je zakotwicza. Dotlenia skórę głowy oraz odżywia i nawilża włosy. Pierwsze efekty zauważalne przy regularnym stosowaniu już po miesiącu.
 
Wskazania: do włosów osłabionych, zniszczonych i wypadających.
 
Sposób użycia: raz dziennie nanieść płyn na suchą skórę głowy, szczególnie w miejscach wypadania włosów i lekko rozcierać opuszkami palców. Umyć ręce po zastosowaniu preparatu. Przez co najmniej 4 godziny po wtarciu preparatu nie myć włosów ani głowy. W celu uzyskania zadowalającego efektu aplikować regularnie.
 
Składniki aktywne: rapidityNEW-5His.