Detocell Cellulit, 30 kapsułek

15,99 Cena brutto
Rodzaj: Suplement diety
Producent: HASCO-LEK

Detocell Cellulit, 30 kapsułek - opis produktu

Cellulit polega na nieprawidłowym ukształtowaniu tkanki tłuszczowej widocznym w postaci nieregularnych zgrubień skóry. Zmiany te mają ścisły związek z mechanizmem mikrokrążenia w komórkach skóry oraz z metabolizmem tkanki tłuszczowej. Preparat zawiera mieszaninę oleju roślinnego z ogórecznika i oleju rybiego oraz wyciągi suche z morszczynu, wąkrtotki azjatyckiej i nasion winogron, które wpływają na poprawę metabolizmu komórkowego skóry prowadząc do redukcji cellulitu.
 
Zastosowanie: preparat, dzięki zawartości składników aktywnych, przeznaczony dla kobiet ze skłonnością do występowania cellulitu zwanego potocznie „skórką pomarańczową”.
 
Zalecane spożycie: dorośli: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku. W trakcie stosowania produktu zaleca się zwiększoną aktywność fizyczną. 
 
Składniki: kapsułka żelatynowa (żelatyna, substancja wiążąca - glicerol; barwniki - tlenek żelaza czerwony, tlenek żelaza żółty; nośnik - krzemian glinowo-potasowy), olej rybi, olej z ogórecznika, olej sojowy, wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica), wyciąg suchy z nasion winogron, olej palmowy, olej kokosowy; stabilizator: wosk żółty; wyciąg suchy z morszczynu; eumulgator - lecytyna sojowa.
 
1 kapsułka zawiera: olej rybi 18/12 EPA/DHA 250mg (w tym EPA 45mg, DHA 30mg), olej z ogórecznika 200mg, wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) 100mg, wyciąg suchy z nasion winogron 100mg, wyciąg suchy z morszczynu 20mg, w tym zawartość jodu 15mcg (10%)*. 
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Ze względu na zawartość jodu u osób ze schorzeniami tarczycy wymagana jest konsultacja lekarska.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.
Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w temperaturze nie wyższej niż 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
Preparat może powodować przyspieszenie perystaltyki jelit.
 
Producent:
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
ul. Żmigrodzka 242E
51-131 Wrocław
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: