Dettol, chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni, antybakteryjne i drożdżakobójcze, 84 sztuki

Dettol, chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni, antybakteryjne i drożdżakobójcze, 84 sztuki

Cena: 20,49 zł

Cena jednostkowa: 0,24 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Produkt biobójczy

Dettol, chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni, antybakteryjne i drożdżakobójcze, 84 sztuki - opis produktu

Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni, w tym powierzchni mających kontakt z żywnością. Nie zawierają wybielaczy. Nie wyrzucać do toalety.

Wskazania: odpowiednie do: desesk do krojenia, krzesełek dziecięcych, mat do przewijania, lodówek, zlewów kuchennych, koszy na śmieci, wanien i zaworów, desek sedesowych. Nie nadaja się do użytku osobistego.

Sposób użycia: otwórz pokrywkę zabezpieczającą i wyciągnij chusteczkę. Przetrzyj powierzchnię dla uzyskania higienicznej czystości, a następnie wyrzuć chusteczkę. Po dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą przeznaczoną do spożycia. W celu usunięcia bekterii pozostaw powierzchnie niespłukane przez 5 minut, w celu usunięcia drożdży przez 15 minut. Aby uniknąć wysychania chusteczek szczelnie zamknij opakowanie po każdym użyciu.

Składniki: substancja czynna: Alkil (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-16)) 0,4g/100g produktu. Pozostałe składniki: substancja dezynfekująca, kompozycja zapachowa.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Środki ostrożności: chronić przed dziećmi.

Pierwsza pomoc: kontakt z okiem: zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody przez kilka minut, usunąć soczewki kontaktowe (jeśli są) i kontynuować płukanie przez kilka minut.
Wdychanie: usunąć poszkodowaną osobę z miejsca narażenia na świeże powietrze, zapewnić jej warunki do odpoczynku w pozycji umożliwiającej swobodne oddychanie.
Kontakt ze skórą: zanieczyszczoną skórę dokładnie spłukać dużą ilością wody.
Połknięcie: wypłukać usta wodą (bez połykania).

Podmiot odpowiedzialny:
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
Okunin 1
05-100 Nowy Dwor Mazowiecki