Dexeryl, krem do suchej skóry, 50 g

Dexeryl, krem do suchej skóry, 50 g

Cena: 19,49 zł

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Grupa: Dexeryl

Dexeryl, krem do suchej skóry, 50 g - opis produktu

Ochronny krem Dexeryl jest przeznaczony do zwalczania dolegliwości związanych z nadmiernie przesuszoną skórą, która towarzyszy takim schorzeniom, jak rybia łuska czy atopowe zapalenie skóry. Skład preparatu został dobrany w ten sposób, aby przywracać odpowiedni poziom nawilżenia w skórze i przyspieszać procesy regeneracyjne naskórka. Produkt zawiera w składzie ciekłą oraz miękką białą parafinę, które tworzą na skórze naturalną powłokę ochronną, zapobiegając utracie wody oraz glicerol, ułatwiający zachowanie równowagi wodnej w obrębie wysuszonej i zmienionej chorobowo skóry. Krem ochronny Dexeryl jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Preparat nie może być stosowany przez osoby uczulone na parahydroksybenzoesan propylu.

Zastosowanie: do zwalczania dolegliwości związanych z nadmiernie przesuszoną skórą, która towarzyszy takim schorzeniom, jak rybia łuska czy atopowe zapalenie skóry.

Sposób użycia: krem do użytku zewnętrznego. Nałożyć cienką warstwę kremu na uszkodzoną skórę raz lub dwa razy na dobę. W razie potrzeby można stosować częściej, do 6 razy na dobę.

Składniki: glicerol, wazelina biła, parafina ciekła, monostearynian glicerylu, kwas stearynowy, policykliczny dimetylosiloksan, olej silikonowy, makrogol 600, trolamina, parahydroksybenzoesan propylu (E 216), woda oczyszczona.

Ważne wskazówki:
Nie stosować na rany.
Przechowywać w miejscu niewidocznym dla dzieci w temperaturze poniżej 30 stopni Celsjusza.

Producent:
Pierre Fabre Sante Benelux,
Rue Henri-Joseph Genesse 1,
1070 Bruxelles-Belgium