Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

Dexeryl, krem do suchej skóry, 50 g

Cena
11,29 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Ochronny krem Dexeryl jest przeznaczony do zwalczania dolegliwości związanych z nadmiernie przesuszoną skórą, która towarzyszy takim schorzeniom, jak rybia łuska czy atopowe zapalenie skóry. Skład preparatu został dobrany w ten sposób, aby przywracać odpowiedni poziom nawilżenia w skórze i przyspieszać procesy regeneracyjne naskórka. Produkt zawiera w składzie ciekłą oraz miękką białą parafinę, które tworzą na skórze naturalną powłokę ochronną, zapobiegając utracie wody oraz glicerol, ułatwiający zachowanie równowagi wodnej w obrębie wysuszonej i zmienionej chorobowo skóry. Krem ochronny Dexeryl jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Preparat nie może być stosowany przez osoby uczulone na parahydroksybenzoesan propylu.

Zastosowanie

Do zwalczania dolegliwości związanych z nadmiernie przesuszoną skórą, która towarzyszy takim schorzeniom, jak rybia łuska czy atopowe zapalenie skóry.

Sposób użycia

Krem do użytku zewnętrznego. Nałożyć cienką warstwę kremu na uszkodzoną skórę raz lub dwa razy na dobę. W razie potrzeby można stosować częściej, do 6 razy na dobę.

Składniki

Glicerol, wazelina biła, parafina ciekła, monostearynian glicerylu, kwas stearynowy, policykliczny dimetylosiloksan, olej silikonowy, makrogol 600, trolamina, parahydroksybenzoesan propylu (E 216), woda oczyszczona.

Ważne wskazówki

Nie stosować na rany.
Przechowywać w miejscu niewidocznym dla dzieci w temperaturze poniżej 30 stopni Celsjusza.

Producent

Pierre Fabre Sante Benelux,
Rue Henri-Joseph Genesse 1,
1070 Bruxelles-Belgium

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Działanie
Rodzaj skóry