Diabavet Morwa+Kozieradka, 60 tabletek

Diabavet Morwa+Kozieradka, 60 tabletek

12,69 Cena brutto
Cena jednostkowa: 2,12 zł za 10 tabletek
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Diabavet Morwa+Kozieradka, 60 tabletek - opis produktu

Diabavet to połączenie ekstraktu z nasion kozieradki, ekstraktu z morwy białej, ekstraktu z liści gurmaru, chromu i cynku. Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Cynk i kozieradka pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów.
 
Zastosowanie: suplementacja diety w aktywne składniki preparatu.
 
Zalecane spożycie: 1 tabletka na 15 minut przed posiłkiem bogatym w węglowodany, popijając wodą. 
 
Składniki:  substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z liści morwy białej (Morus Alba L.) DER 20:1, ekstrakt z nasion kozieradki (Trigonella foenum-gracum L.) DER 10:1, ekstrakt z liści gurmaru (Gymnema sylvestre) DER 10:1 – kwas gymnemowy 25%, mleczan cynku (cynk), substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, barwnik – dwutlenek tytanu, emulgator – lecytyny, substancja wiążąca – sorbitol, chlorek chromu (III) (chrom).
 
1 tabletka zawiera: ekstrakt z liści morwy 300mg w przeliczeniu na suszony liśc morwy 6000mg, ekstrakt z nasion kozieradki 100mg, ekstrakt z liści gurmaru 50mg, (kwas gymnemowy 25% 12,5mg), cynk 5mg 50%*, chrom 40mcg 100%*.
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.
 
Producent:
Avet Pharma SKA,
ul. Fleminga 33B,
03-176 Warszawa.