Dip Hot, krem rozgrzewający, 67 g

Dip Hot, krem rozgrzewający, 67 g

Kategorie

Dip Hot, krem rozgrzewający, 67 g

Cena
15,29 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Dip Hot Rozgrzewający jest lekiem o skojarzonym działaniu czterech substancji czynnych: salicylanu metylu, mentolu, olejku eukaliptusowego, olejku terpentynowego. Jest to lek w postaci kremu o działaniu miejscowo rozgrzewającym. Salicylan metylu zawarty w leku wykazuje też działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Wcieranie leku w obolałe miejsca powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych, poprawę krążenia i uczucie rozgrzania. Wynikiem tego jest ustępowanie lub zmniejszenie bólów mięśniowych i stawowych.

Wskazania

Bóle mięśniowe i stawowe, rwa kulszowa, pomocniczo w gośćcu, bólach reumatycznych, stłuczeniach i skręceniach stawów oraz u sportowców po treningu.

Skład

Salicylan metylu 12,8%, mentol 5,91%, olejek eukaliptusowy 1,97%, olejek terpentynowy 1,47% oraz substancje pomocnicze: glikol propylenowy, parafina ciekła, alkohol cetostearylowy, cetostearylosiarczan sodowy, lanolina, dowicil 200, woda oczyszczona.

Działanie

Rozgrzewające, przeciwbólowe, przeciwzapalne

Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12-go roku życia: delikatnie wcierać lek w bolące miejsca aż do całkowitego wchłonięcia kremu. Powtarzać 2-3 razy na dobę. Po użyciu dokładnie zakręcić tubę z kremem.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci poniżej 12-go roku życia. Nie stosować u osób uczulonych na salicylany i mentol. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Podmiot odpowiedzialny

Colep Laupheim GmbH & Co. KG
Fockestraβe 12, 88471 Laupheim
Niemcy

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy zwrócić się do:
EGIS Polska Sp. z o. o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45 D 
02-146 Warszawa

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego