Kategorie

Doppelherz Energovital Tonik K, płyn doustny, 1000 ml

Cena
42,49 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Wskazania

Lek stosowany tradycyjnie jako środek wspomagający czynności serca i układu krążenia, stany napięcia nerwowego.

Skład

20ml zawiera: wyciąg z owoców głogu (1:1) 400mg, wyciąg z owoców głogu (1:2) 220mg, wyciąg z liści melisy (1:1) 100mg, wyciąg z liści rozmarynu (1:1) 100mg, wyciąg z korzenia kozłka lekarskiego (waleriany) (1:1) 100mg oraz substancje pomocnicze: miód, cukier inwertowany, glicerol, karmel (E 150a), wino słodkie. Zawiera 17% obj. alkoholu.

Działanie

Zwiększające wydolność serca, przeciwmiażdżycowe, uspokajające, tonizujące.

Dawkowanie

W przypadku braku ustalonej przyczyny dolegliwości (diagnozy lekarskiej) – nie stosować dłużej niż 2 tygodnie. Jeśli po 2 tygodniach stosowania objawy nie ustąpią lub się nasilą, należy przerwać stosowanie leku i skonsul­tować się z lekarzem. Dorośli: stosować doustnie po 20 ml Doppelherz Energovital Tonik 3–4 razy na dobę, podczas posiłków i przed snem.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu, u kobiet w ciąży oraz u dzieci. Nie stosować u osób z dziedziczną nietolerancją fruktozy lub zaburzeniami wchłaniania glukozy-galaktozy.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Działanie
Rejestracja
Lek