DUCRAY Creastim, płyn przeciw wypadanu włosów 2x30ml + Anaphase+ szampon 100ml w prezencie

125,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 125,99 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: DUCRAY

DUCRAY Creastim, płyn przeciw wypadanu włosów 2x30ml + Anaphase+ szampon 100ml w prezencie - opis produktu

Ducray, Creastim, płyn przeciw wypadaniu włosów, 2x30ml:

Płyn Creastim, bogaty w kreatynę, tetrapeptyd i witaminy, stanowi rozwiązanie problemu okresowego wypadania włosów. Kompleks składników aktywnych: pobudza podział komórek cebulek włosowych, zapewnia niezbędną energię oraz stymuluje główne czynniki odpowiedzialne za utrzymanie fazy wzrostu włosów i mikrokrążenie skóry głowy. W ten sposób włosy stają się mocniejsze, odzyskują gęstość oraz objętość, a ich wypadanie jest zahamowane. Dzięki lekkiej konsystencji preparat szybko się wchłania, nie przetłuszczając włosów. Już po kilku pierwszych aplikacjach, włosy stają się mocniejsze, zyskują witalność i objętość. Dzięki bardzo dobrej tolerancji płyn może być stosowany nawet u osób z podatną na podrażnienia skórą głowy.

Wskazania: okresowe wypadanie włosów.

Sposób użycia: aplikować 10 rozpyleń na suchą skórę głowy, trzy razy w tygodniu. Po aplikacji płynu należy wykonać masaż skóry głowy, co zapewnia lepsze wchłanianie płynu. Nie spłukiwać. Po nałożeniu preparatu nie myć włosów przez co najmniej 2 godziny. Stosowanie preparatu kontynuować przez minimum dwa miesiące. Jedno opakowanie stanowi kompletną 2-miesięczną kurację.

Główne składniki: kreatyna, tetrapeptyd, witamina B5, witamina B6, biotyna.

Ducray Anaphase+ szampon, 100ml:

Anaphase+ szampon stanowi idealne uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów. Dzięki formule zawierającej kompleks witaminowy produkt zapewnia dostarczenie istotnych składników odżywczych do wzrostu mocnych włosów. Anaphase+ szampon jest również doskonale przystosowany do włosów pozbawionych witalności i zmęczonych, w celu przywrócenia im wytrzymałości oraz gęstości. Zawiera Monolaurin, który opóźnia wypadanie włosów. Dodaje objętości, wzmacnia i odżywia włosy.

Wskazania: wypadanie włosów, osłabione włosy.

Sposób użycia: nałożyć na włosy, spienić, następnie spłukać. Czynność powtórzyć pozostawiając na włosach na 2-3 minuty. Następnie zastosować właściwą kurację przeciw wypadaniu włosów. W razie kontaktu z oczami przepłukać je wodą.

Główne składniki: ruszczyk, nikotynian tokoferolu, witamina B5, witamina B6, biotyna.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: