Ostatnie sztuki
DUCRAY Kelual DS, krem kojący, 40ml
Ostatnie sztuki

DUCRAY Kelual DS, krem kojący, 40ml

39,97 Cena brutto
Cena jednostkowa: 99,93 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: DUCRAY

DUCRAY Kelual DS, krem kojący, 40ml - opis produktu

Krem Kelual DS został opracowany specjalnie do pielęgnacji podrażnionej skóry twarzy, z miejscowym zaczerwienieniem i łuszczeniem tłustych partii twarzy, okolic nosa, brwi oraz linii włosów. Kompletna formuła kremu Kelual DS działa na objawy towarzyszące łojotokowym stanom skóry u dorosłych i młodzieży. Krem Kelual DS zmniejsza podrażnienia i zaczerwienienia oraz łuski, pozostawiając skórę gładką i oczyszczoną.

Nietłusta konsystencja kremu sprawia, że Kelual DS jest łatwy i przyjemny w stosowaniu.

Zawarty w produkcie kwas beta-glicyretynowy, działa kojąco, łagodzi swędzenie i zaczerwienienie skóry. Pirokton olaminy w połączeniu z krotamitonem działają oczyszczająco ograniczając rozwój drożdży Malassezia, które są główną przyczyną powstawania łojotoku. Keluamid i glikolan guanidyny usuwają łuski (martwe komórki skóry), które przylegają do naskórka.

Wskazania: podrażniona skóra z zaczerwieniem i łuszczeniem. Do skóry twarzy.

Sposób użycia:
- Faza aktywna: Nakładać Krem Kelual DS rano i wieczorem przez 2 tygodnie, po delikatnym umyciu twarzy produktami przeznaczonymi do pielęgnacji. Poprawa jest widoczna po 1. tygodniu stosowania, natomiast najlepsze efekty osiąga się kontynuując stosowanie zgodnie z zaleceniami.
- Faza podtrzymująca: Nakładać Krem Kelual DS dwa razy w tygodniu.

Składniki aktywne: kwas beta-glicyretynowy, Pirokton olaminy, krotamiton, keluamid, glikolan guanidyny.

Bez substancji zapachowych.