DUREX PLAY, żel intymny do masażu 2w1, zmysłowy lubrykant z kwiatem Ylang Ylang, 200ml

DUREX PLAY, żel intymny do masażu 2w1, zmysłowy lubrykant z kwiatem Ylang Ylang, 200ml

Cena: 22,49 zł

Cena jednostkowa: 11,25 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny inny

DUREX PLAY, żel intymny do masażu 2w1, zmysłowy lubrykant z kwiatem Ylang Ylang, 200ml - opis produktu

Durex Play 2w1 to innowacyjny preparat, który znakomicie sprawdza się nie tylko w roli klasycznego żelu intymnego, ale również jako delikatny środek do masażu. Formuła została wzbogacona uwodzicielskim kwiatem Ylang Ylang. Specjalnie zaprojektowana butelka jest wyposażona w wyjątkowy aplikator masujący dla zapewnienia dodatkowych wrażeń. 

Żel Durex Play 2w1 może być stosowany na całym ciele, w tym także w okolicach miejsc intymnych. Jego lekka konsystencja sprawia, że żel rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu łatwo się zmywa i nie pozostawia plam. Środek skutecznie zmniejsza nieprzyjemne uczucie suchości pochwy, eliminując dyskomfort i pozwalając się odprężyć obojgu partnerom.

Żel nie zawiera związków plemnikobójczych i nie może być stosowany jako metoda antykoncepcyjna.

Produkt może być używany z każdą prezerwatywą Durex.

Sposób użycia: zdejmij wieczko, delikatnie naciśnij i rozprowadź na skórze w dowolnym miejscu. 

*Zgodnie z legislacją Unii Europejskiej w ramach dyrektywy 93/42/EEC niniejszy produkt jest certyfikowany przez SGS (CE 0120) jako wyrób medyczny z wyłącznym wskazaniem do stosowania w przypadku suchości pochwy i dyskomfortu intymnego. Inne niemedyczne zastosowania przypisane temu produktowi nie są objęte certyfikatem CE, a użytkownicy powinni być świadomi, że dla takich zastosowań skuteczności produktu i/lub jego bezpieczeństwo stosowania nie zostało ocenione przez SGS.