DX2, szampon przeciw siwieniu ciemnych włosów, dla mężczyzn, 150ml

17,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 11,93 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: AFLOFARM

Grupa: dx2

DX2, szampon przeciw siwieniu ciemnych włosów, dla mężczyzn, 150ml - opis produktu

Szampon zawiera wyciągi roślinne (z Krameria Mandra, Sarothamnus scoparius i Juglans regia) bogate w fitopigmenty, które przy regularnym stosowaniu powodują stopniowe przyciemnienie włosów. W przypadku włosów siwych, które pod wpływem promieniowania słonecznego zmieniły kolor na żółtawy zastosowanie szamponu skutkuje uzyskaniem odcienia brqzowo-szarego. Wymienione wyciągi roślinne dodatkowo chronią włosy przed niekorzystnym wpływem promieniowania słonecznego.
 
Szampon zawiera też składnik aktywny pozyskiwany z algi Cystoseira compressa, który przyczynia się do regeneracji naturalnych właściwości włosów. Dzięki przywróceniu integralności włókien włosów poprawia ich nawilżenie, połysk i wygląd. 
 
Uzupełnieniem składu jest wyciąg z drożdży piwnych, które sq bogatym źródłem protein, witamin z grupy B oraz minerałów. Proteiny pomagają chronić włosy przed uszkodzeniami zewnętrznymi, przyczyniają się do ich odbudowy i poprawy elastyczności. Witamina B2 wzmacnia strukturę, witamina B; stymuluje wzrost włosa, a witamina B, wpływa na melaninę, przyczyniając się do ochrony naturalnej barwy włosów. Kwas para-aminobenzoesowy chroni włosy przed odbarwieniem, a magnez nadaje objętość.
 
Regularne stosowanie szamponu DX2 przeciw siwieniu ciemnych włosów przywraca włosom ich naturalny, ciemny kolor.
 
Wskazania: szampon dla mężczyzn, przeciw siwieniu ciemnych włosów.
 
Sposób użycia: niewielką ilość szamponu wmasować w mokre włosy i skórę głowy, dokładnie spłukać.
 
Składniki aktywne: wyciągi roślinne z Krameria Mandra, Sarothamnus scoparius i Juglans regia, algi Cystoseira compressa, wyciąg z drożdży piwnych.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: