Kategorie

Dzidziuś, hipoalergiczny krem przeciw odparzeniom dla dzieci i niemowląt, od urodzenia, 100 ml

Cena jednostkowa: 12,49 zł za 100 mililitrów

Cena
12,49 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Hipoalergiczny krem przeciw odparzeniom dla dzieci i niemowląt odpowiedni do stosowania od pierwszych dni życia. Skutecznie łagodzi podrażnienia, pielęgnuje skórę poprzez odpowiednie nawilżanie i natłuszczanie. Zawarty w kremie tlenek cynku posiada właściwości gojące i łagodzące, wspomaga proces regeneracji tkanek. Hipoalergiczna lanolina naśladuje i wzmacnia funkcje lipidów naskórka, co stwarza idealne środowisko dla gojenia się ran i stanów zapalnych. Ekstrakt z kwiatów stokrotki odbudowuje i przywraca funkcjonalność bariery skórnej, dzięki czemu skóra jest chroniona przed utratą wody. Witamina E działa przeciwzapalnie, wpływa efektywnie na odbudowywanie się tkanki. Oparty na naturalnych olejach i emolientach.

Zastosowanie

Pielęgnacja skóry niemowląt i dzieci od pierwszych dni życia; delikatna i podrażniona skóra, również ze skłonnością do pieluszkowego zapalenia skóry.

Sposób użycia

Niewielką ilość kremu nałożyć na oczyszczoną i osuszoną skórę, delikatnie wmasować, pozostawić do wchłonięcia. Nie stosować na zranioną skórę. W przypadku stosowania preparatu przeciw pieluszkowemu zapaleniu skóry, przy każdej zmianie pieluszki pozostałość kremu wytrzeć i nałożyć świeżą warstwę zgodnie z zaleceniami.

Cechy produktu

Postać
Działanie
Cecha specjalna
Rejestracja