Ekos, proszek do prania w pralce, z dodatkiem olejku lawendowego, 2kg

42,99 Cena brutto

Rodzaj: Bez recepty

Producent: ANTHYLLIS

Ekos, proszek do prania w pralce, z dodatkiem olejku lawendowego, 2kg - opis produktu

Ekologiczny proszek do prania odzieży w pralce z naturalnym wyciągiem i olejkiem z Lawendy z biologicznych upraw. Idealny do prania odzieży alergików, dzieci i wszystkich skłonnych do podrażnień. Wystarcza na co najmniej 25 prań. 
 
Wskazania: do prania odzieży w pralce.
 
Sposób użycia: od 3-6 łyżek na pranie.
 
Składniki: Sodium Chloride, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Silicate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Citrate, Sodium Olivate, Lavandula Hybrida Oil, Linalool, Aqua.

PRODUKT NIE ZAWIERA:
-EDTA chloru
-fosforanów
-syntetycznych zapachów
-sztucznych barwników
-optycznych wybielaczy

Skuteczność i wydajność produktu, została potwierdzona w zewnętrznym Laboratorium. Właściwe dawkowanie produktu oszczędza koszty i zmniejsza do minimum wpływ na środowisko.

Produkt zgodny z wytycznymi o detergentach ekologicznych certyfikowanych przez ICEA.
Produkt spełnia normy ekologicznych detergentów wyznaczone przez ICEA (Międzynarodową jednostkę Certyfikującą Eco Bio środki czystości i kosmetyki). W szczególności, zmniejszenie wpływu na środowisko(wodnej toksyczności, długotrwałe skutki dla organizmów wodnych) obliczone wg objętości rozcieńczenia krytycznego (CDVtox) według matrycy obliczania Ecolabel2003/31/WE (DC).

Produkt, opakowanie, biodegradacja i etykietowanie są przedmiotem corocznych kontroli przeprowadzonych przez Instytut Certyfikacji Etyki i Środowiska (ICEA).

EKO Detergent - Certyfikat ICEA nr.: OO1 EC 009 Ponadto produkt jak i wszystkie produkty oraz cała fabryka Pierpaoli spełnia "Międzynarodowy Standard" - "Stop testom na zwierzetach" Kontrolowany przez ICEA dla LAV ( Stowarzyszenie przeciwko wiwisekcji) nr.: 032.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: