ELMEX, płyn do płukania jamy ustnej Przeciw próchnicy, 400ml + pasta do zebów Przeciw próchnicy

ELMEX, płyn do płukania jamy ustnej Przeciw próchnicy, 400ml + pasta do zebów Przeciw próchnicy

Cena: 18,09 zł

Cena jednostkowa: 18,09 zł za 1 sztukę

Zamówienia złożone dziś wyślemy już jutro!

Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: COLGATE
Grupa: Elmex

ELMEX, płyn do płukania jamy ustnej Przeciw próchnicy, 400ml + pasta do zebów Przeciw próchnicy - opis produktu

ELMEX, płyn do płukania jamy ustnej Przeciw próchnicy, 400ml:

Przeciwpróchniczy płyn do płukania jamy ustnej Elmex pomaga chronić zęby w miejscach trudno dostępnych dla szczoteczki, takich jak przestrzenie międzyzębowe czy bruzdy. Jest również szczególnie polecany w sytuacjach, w których utrudniona jest normalna higiena jamy ustnej (pacjenci z aparatami ortodontycznymi lub mostami).

Zawiera unikalny, wysokoaktywny aminofluorek, który tworzy na wszystkich powierzchniach zębów jednolitą warstwę ochronną. Utwardza szkliwo zębów, czyniąc zwiększa jego odporność na ataki kwasów i remineralizuje początkowe zmiany próchnicze.

Wskazania: ochrona przeciw próchnicza. Szczególnie polecany w sytuacjach, w których utrudniona jest normalna higiena jamy ustnej (pacjenci z aparatami ortodontycznymi lub mostami). Polecany dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej  6 roku życia. Płyn, idealny do codziennego stosowania z pastą Elmex Przeciw próchnicy.

Sposób użycia: po szczotkowaniu 1 raz dziennie płukać jamę ustną stosując 10ml nierozcieńczonego płynu (1 nakrętka) przez 30 sekund, najlepiej wieczorem. Nie połykać, nie płukać jamy ustnej wodą. Stosować codziennie jako uzupełnienie szczotkowania zębów. Stosować dwa razy dziennie w okresie ostrej nadwrażliwości.

Nie zawiera alkoholu ani sztucznych barwników.
Zawiera: olaflur (aminofluorek ) i fluorek sodu: 250ppm F-.

ELMEX, pasta do zębów Przeciw próchnicy, 75ml:

Przeciwpróchnicza pasta do zębów, zawierająca wysokoaktywny aminofluorek, utwardza szkliwo zębów i czyni je bardziej odpornym na ataki kwasów. Przy codziennym stosowaniu skutecznie chroni zęby przed próchnicą.

Aminofluorek zawarty w paście tworzy jednolitą warstwę ochronną na wszystkich powierzchniach zębów. Pobudza proces remineralizacji wczesnych zmian próchniczych, które rozpoczynają się pod powierzchnią szkliwa.

Wskazania: ochrona przeciwpróchnicza, Przeznaczona dla dorosłych i dzieci od 7 lat.

Zawiera: olaflur (aminofluorek), 1400ppm F-.