Kategorie

Eludril Classic, płyn do płukania jamy ustnej, oczyszcza i łagodzi, 500 ml

Cena jednostkowa: 6,80 zł za 100 mililitrów

Cena
33,99 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Eludril zawiera diglukonian chlorheksydyny w stężeniu 0,10% oraz chlorobutanolu w stężeniu 0,50%, dzięki czemu wspomaga utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej. EludrilClassic może być stosowany jako uzupełnienie leczenia periodontologicznego i implantologicznego, a także u osób noszących uzupełnienia protetyczne i implanty.

Zastosowanie

Przy podrażnieniu i zaczerwienieniu dziąseł, do utrzymania higieny jamy ustnej, w czasie dyskomfortu związanego z usuwaniem złogów nazębnych, przy podrażnieniu dziąseł związanym z noszeniem protez.

Sposób użycia

Stosować rano i wieczorem po szczotkowaniu zębów. Dorośli: odmierzyć za pomocą dołączonej miarki do 15ml płynu i uzupełnić ciepłą wodą do poziomu górnej kreski. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: odmierzyć za pomocą dołączonej miarki do 10 ml płynu i uzupełnić ciepłą wodą do poziomu górnej kreski. Nie połykać. Produkt zaleca się stosować przez 15 dni. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. W niektórych przypadkach może wystąpić zmiana smaku, która ustępuje po dłuższym stosowaniu produktu. Przedłużone stosowanie może sporadycznie powodować brunatne przebarwienia zębów i języka, które znikają podczas szczotkowania.