Indeed Labs, Snoxin II, serum wygładzające zmarszczki, 30ml

Indeed Labs, Snoxin II, serum wygładzające zmarszczki, 30ml

92,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 309,97 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: INDEED

Indeed Labs, Snoxin II, serum wygładzające zmarszczki, 30ml - opis produktu

Silnie skoncentrowane serum Snoxin II zawiera biomimetyczne peptydy XEP-018 o właściwościach rozkurczania mieści. Twarz nabiera łagodniejszego wyrazu poprzez wygładzenie drobnych linii i zmarszczek. Zastosowanie wysokiego stężenia biomimetycznych peptydów przynosi zarówno natychmiastowe, jak i długotrwałe efekty – wygładza skórę, ujednolica koloryt, intensywnie nawilża oraz uelastycznia. Snoxin II to bezpieczna, bezigłowa oraz bardziej ekonomiczna alternatywna dla ingerencyjnych zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej dająca subtelne i naturalne rezultaty. Nie zawiera substancji zapachowych. 

XEP-018 biomimetyczny peptyd blokujący sygnały wysyłane z mózgu do mięśni twarzy w celu natychmiastowego rozkurczenia i rozluźnienia mięśni. Stosowanie peptydu zapewnia zarówno natychmiastowe, jak i długotrwałe efekty – składnik aktywny nieustannie oddziałuje na zdolność odnowy komórkowej i regeneracji naskórka, stymulując produkcję nowych włókien kolagenowych oraz zwiększając elastyczność skóry. Matrixyl Synthe’6 peptyd, o potężnych właściwościach pobudzania produkcji sześciu podstawowych składników budulcowych naskórka: kolagen I, kolagen III, kolagen IV, fibronektynę, kwas hialuronowy i lamininę 5. PerfectionPeptide P3 przyspiesza odnowę komórkową, wspomagając naturalny proces złuszczania naskórka. Poprzez stymulację nowych komórek, substancja aktywna poprawia strukturę skóry, zmniejsza głębokość zmarszczek i głęboko nawilża, powodując, że skóra odzyskuje świeżość i zdrowy wygląd.

Wskazania: spłycenie drobnych linii i zmarszczek, poprawa elastyczności i wygładzenie skóry twarzy.

Sposób użycia: s
tosować niewielką ilość na oczyszczoną skórę, rano i wieczorem. Pierwsze efekty widoczne są już po 2 godzinach od jednorazowej aplikacji oraz intensyfikują się wraz z kontynuacją stosowania Snoxin II przez pierwsze 28 dni. W celu uzyskania najlepszych wyników zaleca się systematyczne stosowanie serum.

Główne składniki: XEP-018, Matrixyl Synthe’6, PerfectionPeptide P3.