EMOLIUM Dermocare, oliwka do ciała, 175ml + EMOLIUM Dermocare, krem ochronny na wiatr i mróz, od 1 miesiąca, 75g

EMOLIUM Dermocare, oliwka do ciała, 175ml + EMOLIUM Dermocare, krem ochronny na wiatr i mróz, od 1 miesiąca, 75g

Cena: 34,98 zł

Cena jednostkowa: 34,98 zł za 1 zestaw
Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: EMOLIUM

EMOLIUM Dermocare, oliwka do ciała, 175ml + EMOLIUM Dermocare, krem ochronny na wiatr i mróz, od 1 miesiąca, 75g - opis produktu

EMOLIUM Dermocare, oliwka do ciała, 175ml

Oliwka do ciała dla wrażliwej i skłonnej do alergii skóry dzieci i niemowląt. Jej celem jest zapewnienie skórze nawilżenia i najlepszej ochrony, poprzez odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery lipidowej. Zmiękcza i uelastycznia naskórek, dzięki bardzo wysokiej zawartości lipidów. Natłuszcza skórę, wzmacniając jej naturalną barierę ochronną i redukuje uczucie napięcia skóry. Pozostawia na skórze delikatny film ochronny, który zapobiega dalszemu jej wysuszaniu i powstawaniu podrażnień. Zmniejsza łuszczenie się skóry, a także łagodzi uczucie świądu spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Wyjątkowe połączenie olejów i składników nawilżających zapewnia, że skóra pozostaje miękka i gładka przez długi czas.

Wskazania: dla wrażliwej i skłonnej do alergii skóry dzieci i niemowląt od pierwszego dnia życia, do stosowania na całej powierzchni ciała. Polecany również do masażu.

Sposób użycia: delikatnie rozprowadzić niewielką ilość oliwki na skórze dziecka, łagodnie wmasować, zaczynając od stóp. Zalecana szczególnie po każdej kąpieli oraz przy masażu.

Główne składniki: olej macadamia, olej z kukurydzy, olej z lnianki siewnej.

EMOLIUM Dermocare, krem ochronny na wiatr i mróz, od 1 miesiąca, 75g

Krem na wiatr i mróz stworzony specjalnie z myślą o codziennych potrzebach skóry wrażliwej i wymagającej od 1 miesiąca życia. Jego celem jest zapewnienie skórze nawilżenia, jak i najlepszej ochrony, poprzez odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery lipidowej. Pozostawia na skórze delikatny film ochronny, który zabezpiecza przed niekorzystnym działaniem niskich temperatur, wiatru i suchego powietrza. Poprawia kondycję suchej skóry i zapobiega jej dalszemu wysuszeniu ograniczając nadmierna utrata wody.

Wskazania: krem ochrona skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień przed działaniem niskich temperatur, wiatru i suchego powietrza. Polecany również do pielęgnacji skóry skłonnej do alergii i zmian atopowych.

Sposób użycia: nanieść odpowiednią ilość kremu na oczyszczoną skórę twarzy i rozprowadzić, omijając okolice oczu. Należy aplikować przynajmniej 15 min przed wyjściem na dwór.

Główne składniki: kwasy omega 3 i 6, trójglicerydy kaprylowokaprynowe, witamina A.