EMOLIUM Dermocare, emulsja do ciała, od urodzenia, 400ml

EMOLIUM Dermocare, emulsja do ciała, od urodzenia, 400ml

41,97 Cena brutto
Cena jednostkowa: 10,49 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: EMOLIUM

EMOLIUM Dermocare, emulsja do ciała, od urodzenia, 400ml - opis produktu

Emolium emulsja do ciała jest kompletnym emolientem przeznaczonym do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej oraz ze skłonnością do podrażnień. Kosmetyk zmiękcza i uelastycznia naskórek, a także przywraca odpowiedni poziom wody, wykazując długotrwałe działanie nawilżające. Emulsja chroni przed nadmiernym wysuszeniem oraz niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.
 
W składzie preparatu znalazł się olej makadamia, masło Shea oraz hialuronian sodu. Związki te wraz z trójglicerydami kaprylowo-kaprynowymi skutecznie uzupełniają poziom lipidów w skórze i chronią przed podrażnieniami. Emolient jest polecany do stosowania u dzieci oraz niemowląt od pierwszych dni życia. Emulsja jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne.
 
Wskazania: skóra sucha, wrażliwa, skłonna do alergii, dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.
 
Sposób użycia: nanieść cienką warstwę emulsji na dokładnie oczyszczoną skórę całego ciała. Zalecane jest stosowanie preparatu po każdym myciu.
 
Główne składniki: olej macadamia, masło shea, urea, trójglicerydy, olej parafinowy, alantoina.
 
Uwaga, nastąpiła zmiana szaty graficznej, do wyczerpania zapasów wydawana będzie stara szata graficzna. Skład nie uległ zmianie.