Wybrane
EMOLIUM Dermocare, emulsja do kąpieli, od urodzenia, 200ml
Wybrane

EMOLIUM Dermocare, emulsja do kąpieli, od urodzenia, 200ml

25,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 12,99 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

EMOLIUM Dermocare, emulsja do kąpieli, od urodzenia, 200ml - opis produktu

Kompletny emolient, który delikatnie myje skórę i zapewnia jej zdrowe funkcjonowanie. Chroni ją i sprawia, że staje się mniej podatna na podrażnienia. Długotrwale nawilża i natłuszcza skórę. Dzięki bogatej, bezwodnej formule (93,9% lipidów) tworzy na powierzchni skóry aktywną barierę lipidową o dwukierunkowym działaniu: dostarcza w głąb naskórka lipidy i zatrzymuje wodę w skórze, chroni skórę przed utratą wody i działaniem czynników zewnętrznych.

Zawarty w emulsji olej macadamia wraz z olejem parafinowym i olejem avocado wzmacniają naturalną strukturę naskórka i poprawiają jego elastyczność. Ograniczają przeznaskórkową utratę wody (TEWL). Masło shea wzmacnia barierę lipidową, chroniąc przed podrażnieniami i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Trójglicerydy kaprylowo-kaprynowe uzupełniają brak lipidów w skórze. Natłuszczają i odbudowują barierę ochronną naskórka. Olej canola zapobiega suchości i chroni skórę przed nadmierną utratą wody z naskórka (TEWL). Łagodzi podrażnienia.

Wskazania: codzienna higiena skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień. Odpowiednia do stosowania u dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.

Sposób użycia:
- kąpiel dla dorosłych: do napełnionej wodą do połowy wanny dodać 30ml preparatu (1 miarkę). Kąpiel powinna trwać około 15 minut. Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, bez pocierania;
- kąpiel dla dzieci i niemowląt: do wypełnionej wodą wanienki dodać 15ml preparatu (1/2 miarki). Kąpiel powinna trwać około 15 minut. Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, bez pocierania.

Składniki aktywne: olej macadamia, olej parafinowy, olej avocado, masło shea, trójglicerydy kaprylowo-kaprynowe, olej canola.

Hypoalergiczna formuła powstała we współpracy z dermatologami.
Bez substancji zapachowych, barwników i parabenów.
Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Uwaga! Nastąpiła zmiana szaty graficznej i nazwy. Do wyczerpania zapasów, wydawane będą opakowania w starej szacie graficznej.