Popularne
EMOLIUM Dermocare, emulsja do kąpieli, od urodzenia, 400ml
Popularne

EMOLIUM Dermocare, emulsja do kąpieli, od urodzenia, 400ml

37,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 9,50 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

EMOLIUM Dermocare, emulsja do kąpieli, od urodzenia, 400ml - opis produktu

Emulsja do kąpieli to kompletny emolient zalecany do codziennej higieny skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień. Delikatnie myje skórę i zapewnia jej zdrowe funkcjonowanie. Chroni ją i sprawia, że staje się mniej podatna na podrażnienia. Długotrwale nawilża i natłuszcza skórę. Dzięki bogatej, bezwodnej formule (93,9% lipidów) tworzy na powierzchni skóry aktywną barierę lipidową o dwukierunkowym działaniu: dostarcza w głąb naskórka lipidy i substancje długotrwale wiążące wodę, chroni skórę przed utratą wody i działaniem czynników zewnętrznych.

Zawarty w emulsji olej macadamia wraz z olejem parafinowym i olejem avocado wzmacniają naturalną strukturę naskórka i poprawiają jego elastyczność. Ograniczają przeznaskórkową utratę wody (TEWL). Masło shea wzmacnia barierę lipidową, chroniąc przed podrażnieniami i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Trójglicerydy kaprylowo-kaprynowe uzupełniają brak lipidów w skórze. Natłuszczają i odbudowują barierę ochronną naskórka. Olej canola zapobiega suchości i chroni skórę przed nadmierną utratą wody z naskórka. Łagodzi podrażnienia.

Wskazania: codzienna higiena skóry wrażliwej, suchej, skłonnej do podrażnień. Odpowiedni dla dzieci od 1 dnia życia.

Sposób użycia:
- kąpiel dla dorosłych: do napełnionej wodą do połowy wanny dodać 30ml preparatu (1 miarkę). Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, bez pocierania;
- kąpiel dla dzieci i niemowląt: do wypełnionej wodą wanienki dodać 15ml preparatu (1/2 miarki). Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, bez pocierania.

Główne składniki: olej macadamia, olej parafinowy, olej avocado, masło shea, trójglicerydy kaprylowo-kaprynowe, olej canola. Bez substancji zapachowych. 

Nastąpiła zmiana nazwy i szaty graficznej produktu, skład pozostał bez zmian, do wyczerpania zapasów wydawana będzie stara wersja produktu.