EMOLIUM Dermocare, emulsja na suchą skórę głowy, od 3 lat, 100ml

EMOLIUM Dermocare, emulsja na suchą skórę głowy, od 3 lat, 100ml

24,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 24,98 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: EMOLIUM

EMOLIUM Dermocare, emulsja na suchą skórę głowy, od 3 lat, 100ml - opis produktu

Emulsja na suchą skórę głowy to kompletny emolient, który intensywnie nawilża, wiążąc wodę w skórze i ograniczając jej utratę. Dogłębnie odżywia skórę i stymuluje jej regenerację. Łagodzi podrażnienia i świąd. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry głowy poprzez dostarczanie substancji zgodnych z fizjologią skóry. Dzięki unikalnej i nowatorskiej formule, ogranicza przeznaskórkową utratę wody oraz odbudowuje barierę ochronną naskórka. Przywraca fizjologiczną równowagę skórze głowy. Nie powoduje przetłuszczania się włosów.

Wskazania: do pielęgnacji i nawilżania wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień skóry głowy. Zalecana również jako pielęgnacja emoliencyjna przy stosowaniu preparatów wysuszających skórę. Do stosowania od 3. roku życia.

Sposób użycia: nanieść niewielką ilość emulsji na skórę głowy. Równomiernie rozprowadzić i delikatnie wmasować. Można stosować bezpośrednio po myciu włosów oraz tak często, jak zachodzi potrzeba. Nie spłukiwać.

Składniki aktywne: kompleks NMF, Hydrotriticum WAA, phytantriol, trójglicerydy z kukurydzy, hialuronian sodu, pantenol.

Hypoalergiczna formuła powstała we współpracy z dermatologami.

Nastąpiła zmiana nazwy i szaty graficznej produktu, skład pozostał bez zmian, do wyczerpania zapasów wydawana będzie stara wersja produktu.