Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

ENTitis dla dzieci powyżej 3 roku życia, smak truskawkowy, 30 pastylek do ssania

Cena jednostkowa: 13,53 zł za 10 pastylek

Cena
40,59 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

To doustny preparat, który zawiera S.salivarius K12, który wspiera produkcję korzystnych dla organizmu lantybiotyków działających antagonistycznie na drobnostroje patogenne.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie.

Zalecane spożycie

1 pastylka dziennie przez minimum 3 mieisące. Pastylkę należy przyjmować przed snem po umyciu zębów, tak, aby przez noc szczep mógł skutecznie skolonizować jamę ustną i gardziel. Pastylkę należy ssać powoli przez około 5 minut, aż do całkowitego rozpuszczenia. Aby zapewnić jak najdłuższy kontakt substancji aktywnej ze śluzówką gardła, pastylki nie należy połykać ani rozgryzać. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu.

Składniki

Fruktoza, maltodekstryna, Streptococcus salivarius K12, substancje przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; aromat, cholekalcyferol (witamina D).

1 pastylka zawiera: witamina D 5 mcg (200 j.m.) (100%)*, Streptococcus salivarius K12 1x10^9 CFU** (1 mld).

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

**CFU - jednostka tworzące kolonie.

Ostrzeżenia

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować razem z antybiotykiem i preparatami o działaniu przeciwbakteryjnym.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.
Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia i dorosłych. 
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej (do 25°C), w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Chronić przed światłem.
Zawiera fruktozę.

Dystrybutor

Polski Lek S.A.
ul. Chopina 10
34-100 Wadowice

Cechy produktu

Wiek
Postać
Rejestracja

Pastylki ENTitis – suplement diety dla dzieci

Entitis to suplement diety w postaci pastylek do ssania, który zawiera probiotyczny szczep Streptococcus salivarius K12. Kolonizuje on jamę ustną i nosogardziel, wspierając produkcję lantybiotyku saliwarycyny, który działa antagonistycznie na patogenne drobnoustroje. Pastylki Entitis zawierają również witaminę D, która m.in. wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Preparat jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Otolaryngologów Dziecięcych.

Entitis - zalecenia do stosowania

Zastosowaniem Entitis jest uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie. Jego przyjmowanie zaleca się dzieciom powyżej 3. roku życia i dorosłym w przypadku zwiększonej skłonności do odczuwania dyskomfortu ze strony nosa, gardła i ucha, po zakończonej antybiotykoterapii oraz z myślą o wspomaganiu organizmu w sezonie jesienno-zimowym. Mogą po niego sięgać także osoby przebywające w dużych skupiskach, np. w szkołach czy przedszkolach.

Jak przyjmować pastylki do ssania Entitis?

Należy przyjmować 1 pastylkę dziennie przez okres minimum 3 miesięcy. Pastylkę trzeba ssać powoli, aż do całkowitego rozpuszczenia, nie popijając i nie rozgryzając. Producent zaleca stosowanie Entitis przed snem, po umyciu zębów, co zwiększy szanse na skuteczne skolonizowanie jamy ustnej i gardła przez szczep zawarty w preparacie.