Envil kaszel Junior 15mg/5ml, syrop, 100ml

Envil kaszel Junior 15mg/5ml, syrop, 100ml

Cena: 7,49 zł

Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny

Envil kaszel Junior 15mg/5ml, syrop, 100ml - opis produktu

Wskazania: wspomagająco w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych, przebiegających z utrudnieniem odkrztuszania lepiej wydzieliny oskrzelowej np. rozedma płuc, astma oskrzelowa, rozstrzenie oskrzeli, mukowiscydoza, zapalenie oskrzeli, zapalenie krtani.

Skład: 5ml syropu zawiera: 15mg ambroksolu chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: hydroksyetyloceluloza, sorbitol, ciekły niekrystalizujący, glicerol, glikol propylenowy, sacharyna sodowa, kwas benzoesowy, aromat Tutti-Frutti, woda oczyszczona.

Działanie: rozrzedzające wydzielinę, ułatwiające oddychanie.

Dawkowanie: lek do stosowania doustnego. Dzieci w wieku do 2 lat - 7,5mg (2,5ml syropu) dwa razy na dobę, dzieci w wieku od 3 do 5 lat - 7,5mg (2,5ml syropu) trzy razy na dobę, dzieci w wieku od 6 do 12 lat - 15mg (5ml syropu) dwa do trzech razy na dobę. Podaje się po posiłku porannym i popołudniowym. Nie stosować przed snem.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na ambroksolu chlorowodorek lub pozostałe składniki.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.