Kategorie
ESTHEDERM Intensive Propolis, Lotion, tonik z propolisem do skóry tłustej i mieszanej, 200ml

ESTHEDERM Intensive Propolis, Lotion, tonik z propolisem do skóry tłustej i mieszanej, 200ml

124,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 62,49 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: NAOS

ESTHEDERM Intensive Propolis, Lotion, tonik z propolisem do skóry tłustej i mieszanej, 200ml - opis produktu

Linia zaawansowanych produktów Intensive to udowodnione działanie cząsteczek w dermo-estetyce, dobranych i zastosowanych w odpowiednich ilościach przez Institut Esthederm. Skuteczność została udowodniona badaniami nad szybkim i długotrwałym efektem przywrócenia równowagi i spowolnienia starzenia się skóry.
 
Propolis jest mieszanką substancji żywicznych wytwarzanych przez pszczoły, która ma właściwości oczyszczające i kojące. Institut Esthederm wykorzystuje synergiczne połączenie składników aktywnych, oferując intensywne rozwiązanie do skóry tłustej i mieszanej, z tendencją do trądziku. Tonik normalizuje wydzielanie sebum, zwęża rozszerzone pory i wyrównuje naskórek. Delikatna i bardzo odświeżająca konsystencja. Nie klei się, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Bez alkoholu.
 
Wskazania: skóra tłusta z tendencją do trądziku.
 
Sposób użycia: Twarz i szyja. Rano i/lub wieczorem. Może być stosowany samodzielnie lub przed nałożeniem Intensive Propolis (serum i/lub krem) na przemian z dotychczasowymi produktami lub jako uzupełnienie po zabiegach medycyny estetycznej. Unikać kontaktu z oczami. Produkt przeznaczony tylko dla dorosłych.
 
Główne składniki: propolis.