Kategorie
ESTHEDERM Intensive Propolis, Serum, serum z propolisem do skóry tłustej i mieszanej, 30ml

ESTHEDERM Intensive Propolis, Serum, serum z propolisem do skóry tłustej i mieszanej, 30ml

199,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 666,60 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: NAOS

ESTHEDERM Intensive Propolis, Serum, serum z propolisem do skóry tłustej i mieszanej, 30ml - opis produktu

Linia zaawansowanych produktów Intensive to udowodnione działanie cząsteczek w dermo-estetyce, dobranych i zastosowanych w odpowiednich ilościach przez Institut Esthederm. Skuteczność została udowodniona badaniami nad szybkim i długotrwałym efektem przywrócenia równowagi i spowolnienia starzenia się skóry.
 
Propolis jest mieszanką substancji żywicznych wytwarzanych przez pszczoły, która ma właściwości oczyszczające i kojące. Institut Esthederm wykorzystuje synergiczne połączenie składników aktywnych, oferując intensywne rozwiązanie do skóry tłustej i mieszanej, z tendencją do trądziku. Serum koryguje i zapobiega powstawaniu niedoskonałości, wygładza i wyrównuje powierzchnię skóry. Serum w formie fluidu, o łagodnej konsystencji. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze, nie wysusza.
 
Wskazania: skóra tłusta z tendencją do trądziku.
 
Sposób użycia: twarz i szyja. Rano i/lub wieczorem. Może być stosowane samo lub przed nałożeniem Intensive Propolis Cream na przemian z dotychczasowymi produktami, lub jako uzupełnienie po zabiegach medycyny estetycznej.
 
Główne składniki: propolis.