Ostatnie sztuki
ESTHEDERM Nutri System, Cream Mask Nutritive Bath, maseczka do twarzy odżywczo-regenerująca, 75ml
Ostatnie sztuki

ESTHEDERM Nutri System, Cream Mask Nutritive Bath, maseczka do twarzy odżywczo-regenerująca, 75ml

163,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 218,65 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: NAOS

ESTHEDERM Nutri System, Cream Mask Nutritive Bath, maseczka do twarzy odżywczo-regenerująca, 75ml - opis produktu

Maseczka do twarzy zapewnia pełnowartościowe odżywianie skóry, wzmacnia i przywraca jej prawidłowy metabolizm. Stymuluje jej naturalne mechanizmy obronne przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, doskonale nawilża i przywraca jej zdolność do prawidłowego funkcjonowania i regeneracji. Przywraca komfort zmęczonej i osłabionej skórze. Delikatny miodowy zapach sprawia, że nakładanie maseczki to moment prawdziwej przyjemności i odprężenia.
 
Wskazania: do każdego rodzaju skóry podrażnionej, zmęczonej i przesuszonej. Do cery osłabionej na skutek nieodpowiedniego sposobu ożywiania się, stosowania intensywnej diety, braku snu, długotrwałego stresu, po dłuższej chorobie, po ciąży, etc. Idealna zimą lub jako regeneracja skóry po lecie.
 
Sposób użycia: nałożyć grubą warstwę maseczki na czystą i suchą skórę twarzy oraz szyi. Zostawić na 15-20 minut, następnie zmyć wodą. Stosować 2-3 razy w tygodniu.
 
Główne składniki: kreatyna, bioflawonoidy, oligonukleotydy, witamina E, rozpuszczalna witamina C, woda komórkowa, kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6.