ETJA, Olejek eteryczny mandarynkowy, 10ml

8,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 88,90 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: ETJA

ETJA, Olejek eteryczny mandarynkowy, 10ml - opis produktu

Naturalny olejek otrzymuje się z owoców drzewa mandarynkowego. Ma właściwości antyseptyczne, uspokajające i tonizujące. Działa antydepresyjnie, doskonały w stanach rekonwalescencji, wpływa kojąco na centralny układ nerwowy. Pomaga w bezsenności. Jak wszystkie olejki cytrusowe, jest światłoczuły i nie należy go stosować podczas opalania lub wystawiana skóry na promienie UV.

Olejek ma działanie antydepresyjne, uspokajające, tonizujące. Ma orzeźwiający, słodki, świeży owocowy zapach i lekko pomarańczowy kolor.

Wskazania: w stanach rekonwalescencji, w bezsenności.

Sposób użycia: aromatyczna kąpiel, masaż, naturalne aromatyzowanie powietrza, skrapianie pościeli (pomoc w walce z bezsennością), dodatek do naturalnych olejów bazowych.

Masaż 3-5 kropli olejku eterycznego dodać do 12 kropli olejku nośnikowego, a następnie kulistymi ruchami dłoni masować ciało.
Kąpiel: roztwór olejku/ 5 kropli olejków eterycznych, 10-15 kropli olejku nośnikowego/wlać do wanny wypełnionej 1/3 wody o temperaturze około 35°C. Należy starannie rozprowadzić olejek po powierzchni wody.
Aromatyzacja: wystarczy dodać kilka kropli olejku do naczynia z gorącą wodą, nawilżacza powietrza lub kominka aromatycznego.

Jak wszystkie olejki cytrusowe nie stosować na skórze podawanej promieniom UV (słoneczne, solarium). Unikać kontaktu z oczami.

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Skład: olejek eteryczny mandarynkowy. Zawiera: geraniol, limonene, linalool, citral.

100% naturalny.
Produkt przebadany dermatologicznie.
Posiada atest PZH. Wpisany do RK.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: