EVELINE Koenzym młodości Q10, krem do depilacji 9w1, 100ml

7,19 Cena brutto
Cena jednostkowa: 7,19 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: EVELINE

EVELINE Koenzym młodości Q10, krem do depilacji 9w1, 100ml - opis produktu

Wyjątkowo delikatny krem przeznaczony do  depilacji z formułą opóźniającą odrastanie włosków. Skutecznie usuwa zbędne owłosienie. Jest wyjątkowo delikatny dla skóry. Zapewnia wyjątkowo szybką, skuteczną i bezbolesną depilację w zaledwie 10 minut. Depilowane miejsca na długo pozostają idealnie gładkie. Nie podrażnia skóry. Zawarty w nim koenzym Q10 pobudza funkcje skóry oraz chroni ją przed szkodliwym wpływem środowiska. Przyspiesza regenerację komórek i doskonale nawilża. Witamina E zwana witaminą młodości, redukuje oznaki starzenia się skóry i widocznie poprawia jej kondycję, uelastycznia oraz zapobiega przesuszaniu skóry. Alantoina wspiera procesy regeneracyjne naskórka, łagodzi i koi, a także chroni skórę przed podrażnieniami.
 
Wskazania: krem do depilacji, dla wszystkich typów skóry.
 
Sposób użycia: używając szpatułki rozprowadź preparat równą warstwą na tych partiach ciała, z których chcesz usunąć włoski. Nie wcieraj. Pozostaw na skórze przez 10 minut, następnie za pomocą szpatułki delikatnie usuń krem z niewielkiego fragmentu skóry. Jeśli włoski łatwo schodzą ze skóry, usuń resztę kremu szpatułką, w kierunku „pod włos”. Czas działania kremu zależy od grubości włosa. Resztki depilatora można usunąć wilgotną gąbką, a następnie należy przemyć skórę ciepłą wodą (bez użycia mydła) i osuszyć.
 
Preparatu nie należy używać do depilacji twarzy.Stosuj zgodnie ze sposobem użycia. Nigdy nie używaj kremu na skaleczoną, podrażnioną lub silnie opaloną skórę. Przed upływem 24 godzin od depilacji nie używaj na miejsca depilowane dezodorantów i antyperspirantów. Unikaj kąpieli słonecznych. Głównymi składnikami kremu są sole kwasu tioglikolowego oraz czynnik alkalizujący. Unikaj kontaktu z oczami, w przypadku dostania się kremu do oczu natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem.
 
Główne składniki: koenzym Q10, witamina E, alantoina.

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: