EVELINE Laser Precision, krem do depilacji bikini, pach i rąk, skóra sucha i wrażliwa, 125ml

EVELINE Laser Precision, krem do depilacji bikini, pach i rąk, skóra sucha i wrażliwa, 125ml

8,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 7,19 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: EVELINE

EVELINE Laser Precision, krem do depilacji bikini, pach i rąk, skóra sucha i wrażliwa, 125ml - opis produktu

Krem do precyzyjnej depilacji oparty na formule Laser Smooth, inspirowanej zabiegiem trwałej depilacji owłosienia, z precyzją lasera identyfikuje i usuwa nawet najkrótsze włoski i już po 5 minutach przywraca skórze idealną gładkość. Multifunkcyjna kompozycja składników aktywnych sprawia, że krem osłabia odrastające włoski, a także zapewnia skórze wrażliwej intensywną pielęgnację i skutecznie zapobiega powstawaniu podrażnień. Dzięki zawartości silnie nawilżającego wyciągu z aloesu i olejku arganowego krem łagodzi podrażnienia skóry i pozostawia ją idealnie miękką i przyjemną w dotyku.
 
Wskazania: delikatny krem do depilacji bikini, pach, rąk, dla skóry suchej i wrażliwej.
 
Sposób użycia: równomiernie rozprowadź krem na czystej, suchej skórze nóg, używając szpatułki. Nie wcieraj w skórę. Dokładnie umyć ręce. Po 3 minutach delikatnie usuń krem z niewielkiego obszaru skóry, używając szpatułki. Jeżeli włoski łatwo schodzą, usuń resztę kremu szpatułką lub gąbką. Jeśli efekt nie jest wystarczający , pozostaw krem na skórze ale nie dłużej niż na 10 minut od początki aplikacji. Przepłucz skórę ciepła woda i delikatnie osusz.
 
Preparatu nie należy używać do depilacji twarzy. Stosuj zgodnie ze sposobem użycia. Nigdy nie używaj kremu na skaleczoną, podrażnioną lub silnie opaloną skórę. Przed upływem 24 godzin od depilacji nie używaj na miejsca depilowane dezodorantów i antyperspirantów. Unikaj kąpieli słonecznych. Głównymi składnikami kremu są sole kwasu tioglikolowego oraz czynnik alkalizujący. Unikaj kontaktu z oczami, w przypadku dostania się kremu do oczu natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem.
 
Główne składniki: kwas hialuronowy, olejek arganowy, wyciąg z aloesu.
Nie zawiera parabenów.
Nie podrażnia skóry.