EVELINE Laser Precision, krem do precyzyjnej depilacji nóg, wszystkie rodzaje skóry, 125ml

ostatnia cena sprzedaży
8,29 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: EVELINE

EVELINE Laser Precision, krem do precyzyjnej depilacji nóg, wszystkie rodzaje skóry, 125ml - opis produktu

Krem do precyzyjnej depilacji nóg oparty na formule Laser Smooth, inspirowanej zabiegiem trwałej depilacji owłosienia, z precyzją lasera identyfikuje i usuwa nawet najkrótsze włoski. Zapewnia natychmiastowy efekt gładkości nóg, zbliża do rezultatów osiągniętych w depilacji laserowej. Osłabia mieszki włosowe, hamuje czynniki wzrosty włosów i sukcesywnie zmniejsza ich gęstość, powodując znaczne wydłużenie odstępów miedzy kolejnymi zabiegami. Produkt bogaty w masło Shea, olejek arganowy oraz witaminę E silnie nawilża, ujędrnia i przywraca uczucie komfortu. Dodatkowo dzięki zawartości Collasurge LQ krem kompleksowo pielęgnuje skórę, nadając jej jedwabistą gładkość, elastyczność.
 
Wskazania: krem do depilacji nóg, dla wszystkich rodzajów skóry.
 
Sposób użycia: równomiernie rozprowadź krem na czystej, suchej skórze nóg, używając szpatułki. Nie wcieraj w skórę. Dokładnie umyć ręce. Po 3 minutach delikatnie usuń krem z niewielkiego obszaru skóry, używając szpatułki. Jeżeli włoski łatwo schodzą, usuń resztę kremu szpatułką lub gąbką. Jeśli efekt nie jest wystarczający , pozostaw krem na skórze ale nie dłużej niż na 10 minut od początki aplikacji. Przepłucz skórę ciepła woda i delikatnie osusz.
 
Preparatu nie należy używać do depilacji twarzy. Stosuj zgodnie ze sposobem użycia. Nigdy nie używaj kremu na skaleczoną, podrażnioną lub silnie opaloną skórę. Przed upływem 24 godzin od depilacji nie używaj na miejsca depilowane dezodorantów i antyperspirantów. Unikaj kąpieli słonecznych. Głównymi składnikami kremu są sole kwasu tioglikolowego oraz czynnik alkalizujący. Unikaj kontaktu z oczami, w przypadku dostania się kremu do oczu natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem.
 
Główne składniki: kwas hialuronowy, masło Shea, olejek arganowy, witamina E.
Nie zawiera parabenów.
Nie podrażnia skóry.

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: