EvoTears, krople do oczu, 3ml

57,98 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: URSAPHARM

EvoTears, krople do oczu, 3ml - opis produktu

EvoTears to krople do oczu, które nie zawierają wody, środków konserwujących ani fosforanów. Jedynym składnikiem kropli EvoTears jest oktan perfluoroheksylu (F6H8). Dzięki temu preparat tworzy stabilną warstwę lipidową, która długo utrzymuje się na filmie łzowym. W ten sposób EvoTears łagodzi utrzymujące się lub nasilone objawy i chroni oko przed podrażnieniami. Krople do oczu EvoTears nie zawierają żadnych środków konserwujących, więc są zasadniczo dobrze tolerowane. Ponadto krople do oczu EvoTears nie zawierają fosforanów, więc ich stosowanie pozwala uniknąć powikłań, które może wywołać gromadzący się w warstwie rogówki nierozpuszczalny osad.

Zastosowanie: do nawilżania suchych, podrażnionych oczu, stabilizacja filmu łzowego, redukuje objawy występujące przy suchości oka.

Sposób użycia: jeśli lekarz nie zaleci inaczej, należy 4 x dziennie zakroplić 1 kroplę preparatu, kierując ją na dolną powiekę. Preparat EvoTears nie zawiera środków konserwujących, dlatego dozwolone jest jego
codzienne stosowanie.

Składniki: oktan perfluoroheksylu (EyeSol).

1ml zawiera: 1,0ml oktanu perfluoroheksylu (EyeSol).

Przeciwwskazania: preparat nie jest przeznaczony dla osób noszących soczewki kontaktowe, nie zaleca się stosowania preparatu przez dzieci, nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Ważne wskazówki:
Po otwarciu należy zużyć w ciągu 2 miesięcy.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie wolno stosować preparatu w przypadku uszkodzenia butelki lub oryginalnego zamknięcia.
Przechowywać w temperaturze od 2 do 25 stopni Celsjusza.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dystrybucja w Polsce:
URSAPHARM Poland sp. z o.o.
ul. Malarska 6, 05-092 Łomianki.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: